Corfu Mountain Trail 17 χλμ (02/02/2015)

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Rank Name Club Finish 17
1 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ   1:42:38.843
2 DIMITRIS GEORGOPETRIS SYLLOGOSDROMEON PREVEZAS-GEORGOPETRIS TEAM 1:51:11.507
3 ΣΠΥΡΟΣ ΛΙΑΜΠΗΣ   1:51:26.77
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ TECNICA - LEPANTO RUNNERS 1:51:40.297
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ   1:54:22.963
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ FIFTH ELEMENT 1:55:47.270
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ IRON TEAM 1:55:57.547
8 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1:56:5.10
9 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1:57:31.623
10 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1:58:55.00
11 CHRISTOPHER HUGHES   1:58:55.547
12 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΣΣΗΣ   2:0:12.953
13 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 2:0:15.870
14 ΕΡΒΙΣ ΓΚΙΟΚΑΣ   2:1:54.507
15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2:2:23.487
16 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ SALOMON - URBAN TRAIL RUNNERS 2:2:39.430
17 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   2:4:14.940
18 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 2:4:15.210
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ   2:6:29.683
20 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   2:6:29.687
21 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ   2:9:24.883
22 YIANNIS SALVANOS PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 2:10:32.37
23 DWIGHT THOMPSON PANTOKRATOR ULTIMATE TEAM 2:14:7.933
24 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   2:14:17.973
25 ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ FIFTH ELEMENT 2:14:58.520
26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2:15:29.183
27 ΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗΣ   2:15:37.440
28 ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΛΛΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:16:30.597
29 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:18:23.170
30 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΗΣ BARBIE S PILOXING TEAM 2:18:39.237
31 ELEFTERIOS XALIKIAS   2:19:39.87
32 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ KASSIOS DIAS 2:20:19.467
33 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:20:24.510
34 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ FIFTH ELEMENT 2:20:28.397
35 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΦΝΗΣ   2:20:45.487
36 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2:21:12.943
37 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ Α.Σ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΛΩΜΑΤΙΑΝΩΝ 2:21:58.347
38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ   2:24:46.940
39 ΜΑΡΙΑ ΛΕΣΣΗ   2:24:47.310
40 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2:25:8.333
41 ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΚΟΣ   2:25:58.263
42 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ   2:26:17.373
43 SPIROS SPATOULAS   2:27:11.613
44 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:27:14.433
45 ADRIENN JOKUTI-ZERVOU   2:27:17.820
46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 2:27:25.343
47 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΣ   2:28:14.207
48 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ FILANDROS 2:29:10.23
49 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FILANDROS 2:29:10.430
50 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ   2:29:14.483
51 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ   2:30:0.3
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 2:30:3.910
53 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΜΑΛΟΥ   2:30:34.893
54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ   2:31:17.30
55 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ PIWI 2:32:14.220
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΝΑΚΑΣ   2:32:25.307
57 ΤΖΜΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ   2:32:43.940
58 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ   2:32:56.157
59 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ   2:32:56.597
60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ   2:32:58.80
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ   2:33:0.367
62 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΗΓΑΔΗΣ   2:33:45.847
63 ΤΕΤΗ ΚΩΤΣΗ CORFUMOUNTAINTRAIL 2:33:50.130
64 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ AΓΙΟΣ ΓΟΡΔΙΟΣ RUN 2:33:53.383
65 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:34:35.103
66 ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΖΑΝ ΦΙΛΙΠ   2:34:52.827
67 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΑΣ   2:35:10.00
68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΖΗΣ - 2:36:8.730
69 ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ   2:36:14.243
70 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΕΛΛΑΣ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 2:37:35.983
71 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   2:38:8.873
72 ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΔΕΡΗ WWW.COACHINGSERVICES.GR 2:38:24.203
73 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΝ 2:38:27.173
74 NIKOS MAKRIS CORFU HOLIDAY TAXI 2:38:32.83
75 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ COFFEE HOUSE 2:40:17.50
76 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:42:5.460
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ   2:42:20.133
78 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΝΗ   2:43:25.927
79 ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ   2:44:23.987
80 AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   2:45:3.130
81 ΝΙΚΟΣ ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:45:23.507
82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ   2:45:27.290
83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ   2:45:52.107
84 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ   2:46:20.387
85 STAMATIS MAKRIS CORFU HOLIDAY TAXI 2:46:27.257
86 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΙΤΑΣ   2:48:30.223
87 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΓΓΗΣ   2:48:30.473
88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ   2:48:31.47
89 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΚΑΣ   2:48:32.453
90 ΜΑΚΗΣ ΔΑΡΜΑΝΙΝ CORCYRA BEACH WATERSPORTS 2:49:24.127
91 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΥΤΑΣ   2:49:24.367
92 KELLY GIANNOUKA THE HALF HALFS 2:49:31.520
93 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΗΤΡΟΣ   2:50:49.387
94 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ   2:51:2.623
95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ PARAMITHIA 2:51:8.627
96 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2:51:8.850
97 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   2:51:9.153
98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΘΙΝΙΣ   2:52:32.443
99 ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΟΥΛ   2:53:21.163
100 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ Α.Σ. ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2:54:42.413
101 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΑΤΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 2:54:54.980
102 CHRISTOPHER HUGHES   2:54:58.700
103 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ   2:55:9.970
104 ΣΟΦΙΑ ΑΝΘΗ COFFEE HOUSE 2:55:15.387
105 EVA THOMSON THE HALF HALFS 2:55:40.00
106 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ   2:56:17.720
107 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   2:56:28.737
108 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΤΑΚΑΚΗΣ   2:57:10.663
109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ   2:58:18.120
110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ   2:59:14.297
111 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   2:59:33.840
112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ CORFUMOUNTAINTRAIL 3:1:55.910
113 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΛΑΧΟΣ Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ 3:2:15.303
114 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΟΥΚΕΡΑΣ   3:2:51.290
115 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ   3:3:23.717
116 MORTEN DAMSCETH   3:5:45.600
117 NIKOLAOS MOLDOVANOS SALTY BAG 3:5:46.507
118 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΠΙΚΗΝΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 3:5:46.547
119 DIMITRIS MAKRIS CORFU HOLIDAY TAXI 3:5:47.500
120 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ   3:6:39.73
121 EDINA SOOS   3:9:22.627
122 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ   3:10:9.820
123 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΕΣΗ   3:10:10.620
124 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ COFFEE HOUSE 3:11:23.7
125 ΤΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ   3:13:14.107
126 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ   3:14:7.10
127 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡOΠΟΥΛΟΣ   3:14:11.750
128 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   3:14:39.33
129 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ   3:15:8.123
130 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΟΥΔΗΣ   3:15:28.753
131 ΦΩΤΙΟΣ ΠΡΑΠΑΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3:15:29.837
132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   3:21:47.780
133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ   3:22:1.237
134 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ OLYMPUS TRT 3:22:4.700
135 ΑΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ OLYMPUS TRT 3:22:4.707
136 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ   3:23:19.887
137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 3:23:30.720
138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ   3:25:45.760
139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΑΚΗΣ   3:26:26.157
140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΦΑΣ AS LEFKADAS FILANDROS 3:26:28.263
141 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΟΥΡΒΙΝΟΥ   3:26:49.603
142 STEFANIA KONTALIPOU   3:27:48.423
143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΟΧΑΛΑΣ LA SPORTIVA/SEA WORLD 3:27:48.580
144 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Α.Ο. ΑΧΑΡΑΒΗΣ 3:29:55.543
145 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΦΙΚΗΣ   3:29:57.167
146 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΑΣ LA SPORTIVA - SEA WORLD 3:30:12.667
147 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗ   3:31:39.747
148 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΜΠΟΣ   3:32:22.543
149 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΕΣΗΣ   3:32:23.353
150 KΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΟΤΙΝ ΒΑΛΜΑ   3:35:55.597
151 ΡΟΥΛΑ ΜΠΕΛΛΑ   3:41:6.97
152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ PANTOKRATOR U.TRAIL 3:43:4.287
153 ΡΙΑ ΠΙΚΟΥΛΑ   3:43:4.677
154 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ 3:43:48.747
155 PETRA HAVLOVA ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ 3:44:5.00
156 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΗΣ   3:47:14.317
157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ   3:47:47.123
158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ   3:48:14.00
159 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΪΛΑΚΗ   3:48:22.77
160 ALEXA MARCOU THE HALF HALFS 3:48:23.33
161 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΣ   3:48:23.363
162 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ   3:50:28.627
163 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ   3:52:11.557
164 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΡΙΚΗΣ   3:55:0.703
165 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ   4:15:39.547
166 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ   4:15:39.813
167 ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΖΟΥΝΤΕΛΕ   4:22:58.473
168 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΑΦΝΗΣ   4:27:34.183
169 ΞΑΝΘΗ ΚΑΛΠΑΡΟΥ   4:27:38.613
170 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨαΪΛΑΣ   4:35:37.600
171 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   4:35:38.740
172 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΜΑΣ   4:38:55.323
173 TΑΣΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ HOBBYTEAM 4:50:45.993
174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΥΧΗΡΟΣ   4:57:2.607
175 ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ   5:32:13.897
176 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ BIKE 'N' ROLL -
177 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ   -
178 STEFANOS GERANOS   -
179 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΜΠΟΣ   -
180 ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΙΔΗ   -
181 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΙΑ -
182 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΟΤΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL -
183 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ   -
184 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ   -

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Χορηγός Επικοινωνίας