Αποτελέσματα 1ος Ορεινός Αγώνας 7,5χλμ. Προφήτης Ηλίας Ασβεστόπετρας

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 Ασλανιδης Παύλος 38,25 ΣΔΥ
2 ΜπαμπούναςΠαναγιώτης 38,36 ΣΔΟΕ
3 Παπατραινου Γεώργιος 39,31 Road run
4 Μιχαηλίδης Πέτρος 39,32 ΣΔΟΕ 
5 Κατωτικιδης Παναγιώτης 40,16  
6 Πολυχρονίδης Ιωάννης 41,34 ΑΝΕΞΑ
7 Ιωαννίδης Ευάγγελος 41,43 ΣΔΟΕ
8 Αδαμίδης Αναστάσιος 41,46  
9 Σιδηρόπουλος Σαββας 42,03 ΣΔΟΕ
10 Γιάννου Χαρίλαος 42,36 ΣΔΟΕ
11 Καραμπάσης Αναστάσιος 43,19 ΣΔΟΕ
12 Πέγιος  Τριαντάφυλλος 43,19 ΣΔΟΕ
13 Δημητριάδης Αμβρόσιος 44,11 ΣΔΟΕ
14 Κωτσίδης Γρηγόριος 44,12 ΣΔΟΕ
15 Τσιρώνης Κων/νος 45,06 ΣΔΥ
16 Κόλλιας  Ιωάννης 45,24 Φιλ-ΕΜΠ
17 Τομτσίδης  Γεώργιος 45,51 Γραμμος
18 Γκόλης  Γεώργιος 45,56 Σατυροι
19 Χρυσοστομίδης Θεοφ 45,59 Diapl-plus
20 Ροβυθάκης  Αναστάσιος 45,62 Δρομ.Νεαπ
21 Γκαγκανιάρας Κων/νος 45,68 Ασβεστοπ
22 Ρουμπας Νικόλαος 46,49 Εμποριο
23 Γκιόρτσος Αργύριος 46,59 Κολ.ΑΚ.Ν
24 Μιάλλης Ιωάννης 47,17 Ανεξάρτητ
25 Δομανός Ιωάννης 47,25 ΣΔ ΒΕΡΟΙΑ
26 Ελευθεριαδου Αναστασια 47,47 Βaliotis trai
27 Βλαχοδήμος Αθανάσιος 47,5 ΣΔΟΕ
28 Παρίζας Κων/νος 48,16 ΔΡ.ΝΑΟΥΣ
29 Μπαμπίνης Αλέξανδρος 48,4 ΣΔΟΕ
30 Κριτσάνης Αλέξανδρος 48,43 ΣΔΟΕ
31 Σταθόπουλος Δημήτριος 48,43 ΣΔΥ
32 Δαλακιούρης Γεώργιος 48,5 ΣΔΟΕ
33 Κατωτικιδης Δημήτριος 49,58 ΑΝΕΞΑΡ
34 Καραλάζος Δημήτριος 50,08 Road run
35 Παπατραιανου Ευδοξία  50,08 Road run
36 Τσιριγώτης Γεώργιος 50,15 ΣΔΟΕ
37 Πούταλης Ιωάννης 50,21 ΣΔΟΕ
38 Γοτουχίδης Παναγιώτης 50,28 Ανεξαρτ
39 Σκορδας Αθανάσιος 50,31 Δρ.Νεαπ
40 Τσακιλτζίδης Κυριάκος 50,31 Δρ.Νεαπ
41 Δούνας Αντώνιος 50,35 ΣΔΟΕ
42 Ζαχαριάδης Γεώργιος 50,41 ΣΔΟΕ ΑΕΚ
43 Δήμου Ιωάννης 50,51 ΣΔΟΕ
44 Μπίγγας Χαράμπος 51,21 ΣΔΟΕ
45 Ανδρονικίδης Ιωάννης 52,01 ΣΔΟΕ
46 Στόικου Αντώνιος  52,14  
47 Παγκαλίδης Κων/νος 52,16 NOVA SPO
48 Μαυρίδης Κων/νος 52,21 ΣΔΟΕ
49 Ιωαννίδης Κυριάκος 52,34 ΣΔΥ
50 Θεοδώρου Σπυρίδων 52,41 ΣΔΟΕ
51 Κοτσελίδης Παναγιώτης 52,46 Ανεξαρτ
52 Γκόλη Αλίκη 52,51 Σατυροι
53 Δανιηλίδης Αθανάσιος 52,52 ΣΔΥ
54 Κοτζαιτσης Πρόδρομος 53,21 ΣΔΟΕ
55 Στόιτσης Δημήτριος 53,41  
56 Κριτσάνης Χρυσός  53,45 ΣΔΟΕ
57 Κουγιουμτζίδης Αναστα 53,48 ΣΔΟΕ
58 Βασβατέκης Σωτήριος 53,48 ΣΔΟΕ
59 Πουλασουχίδης Ανέστης  53,48 Ανερτάρτ
60 Νεβεσκιώτης Χαρίσιος 54,21 ΣΔΥ
61 Καραχατζής Φώτιος 54,31 Ορλιακας 
62 Μίμτσης Στέφανος 54,41 ΣΔΟΕ
63 Τσιριγώτης Βασίλειος 56,19 ΣΔΟΕ
64 Γοτουχίδης Κων/νος 56,31 Ανεξαρτητ
65 Γιαννουλόπουλος Ιωάννης 56,47 ΣΔΥ-ΜΟΡΙΝ
66 Δανιηλίδης Χαράλαμπος 57,34 Ανεξάρτητ
67 Κίλης Κυριάκος 57,53 ΣΔΟΕ
68 Κοσμίδης Πέτρος 58,59 Ανεξαρτητ
69 Τάσσιος Κυριάκος 59,05 Ανεξάρτητ
70 Μάγγου Λάζαρος 59,28 ΣΔΟΕ
71 Τσιλφίδου Κούλα 1,00,05 NOVA SPO
72 Τζήλιας Αριστοτέλης 1,00,07 Δρομ.ΝεαπΝεαπ
73 Σιάλης Παντελής 1,01,05 Ανεξαρτητ
74 Ζήκος βασίλειος 1,01,49 ΣΔΟΕ
75 Δημητριάδης Κων/νος 1,01,49 ΣΔΟΕ
76 Γκαγκανιάρας Χριστόφορ 1,01,51 Ανεξάρτητ
77 Κουσαλίδης Κων/νος 1,02,38 ΣΔΥ
78 Τσαγκαλίδης Σπυρίδων 1,02,50 Ανεξαρτητ
79 Χαριτίδης Μίμης 1,03,36 ΣΔΟΕ
80 Πράπας  Φώτιος 1,04,51 ΣΔΟΕ
81 Γκαγκανιάρας Δημήτριος 1,05,52 Ανεξάρτητ
82 Κοσμίδης Μάκης 1,06,30 ΑΡΗΣ-ΘΕΣ
83 Παρθενόπουλος Μιχαήλ 1,06,30 ΣΔΥΘ
84 Συμεωνίδης Γεώργιος 1,06,46 ΣΔΟΕ
85 Κούσης Απόστολος 1,06,46 ΣΔΟΕ
86 Παντελίου Σάββας 1,06,46 ΣΔΟΕ
87 Χατζησάββας Ηλίας  1,07,20 ΣΔΟΕ
88 Ταργοντσιδης Ανδρόνικος 1,08,12 ΕΛΠΙΔΑ
89 Καραδήμα  Αγλαία 1,09,20 ΣΔΟΕ
90 Γεωργίου Παρασκευή 1,09,20  
91 Ιωσιφίδης Νικόλαος 1,10,10 ΣΔΟΕ
92 Κύπριου Χρυσούλα 1,10,18 Απ.Δυτ.ΑΤΤ
93 Τριανταφύλλου Νικόλαος 1,10,38 ΣΔΥ
94 Τσιρκινίδης Ιωάννης 1,11,01 Ανεξάρτητ
95 Τσιρκινίδης Ευγενία 1,11,01 Ανεξάρτητ
96 Παπακωνσταντίνου 1,12,18 Ανεξάρτητ
97 Ιππέκης βασίλειος 1,12,20 Ανεξάρτητ
98 Καφετζής Ευστράτιος 1,13,07 Ανεξάρτητ
99 Αντωνίου Ισμήνη 1,13,12 Ανεξάρτητ
100 Τασιώνη Βασιλική 1,14,02 Ανεξάρτητ
101 Μαρμανίδης Δημήτριος 1,14,38 Ανεξάρτητ
102 Αντωνίου Κατερίνα 1,17,41 Ανεξάρτητ
103 Κοκκάνης Λεωνίδας 1,18,15 Ανεξάρτητ
104 Χατζηγιαννάκης Θωμάς 1,18,38 ΣΔΥ
105 Πολατίδου Ειρήνη 1,20,12 ΣΔΟΕ
106 Καλομενίδης Ζαφείριος 1,22,01 ΑΡΗΣ-ΘΕΣ
107 Καρασιούνα Βασιλική 1,32,02 ΣΔΟΕ
108 Γεωργίου Αλεξάνδρα 1,34,10 ΣΔΟΕ
109 Αδαμίδου Δήμητρα 1,41,05 ΣΔΟΕ
110 Μίγγου Μαρία  1,47,20 Ανεξάρτητ
111 Τσιλφίδου Δήμητρα 2,06,20 ΣΔΟΕ
112 Τσιλφίδης Νικόλαος 2,06,20 ΣΔΟΕ
113 Τσιλφίδης Ιωάννης 2,06,20 ΣΔΟΕ
114 Καραβόλτσος Βασίλειος 2,15,10 Ανεξάρτητ
115 Μπανιά Μαρία 2,15,10 Ανεξάρτητ
116 Μπασδάρα Αρετή  2,15,10 Ανεξάρτητ
117 Ρούμπας  Νικόλας 2,20,15 Ανεξάρτητ
118 Μωυσιάδης Γεώργιος 2,25,20 Ανεξάρτητ
119 Ταταρίδης Παναγιώτης 2,25,20 Ανεξάρτητ
120 Κανονίδης Αχιλλέας  2,25,20 Ανεξάρτητ

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Χορηγός Επικοινωνίας