TNF Zagori 10k 2014

Γράφτηκε από τον/την Super User. Posted in ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος Καθαρός Χρόνος


1 1 1 1087 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Α ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 00:44:17 00:44:17
2 2 1 1001 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:45:49 00:45:48
3 3 2 1323 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ Α FIFTH ELEMENT 00:46:48 00:46:47
4 4 3 1080 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΚΑΛΟΥΙΑΝ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:48:30 00:48:29
5 5 2 1049 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΣ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 00:49:55 00:49:54
6 6 4 1048 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 00:49:56 00:49:54
7 7 3 1360 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α 00:50:45 00:50:43
8 8 5 1340 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Α ΕΚΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ 00:51:50 00:51:38
9 1 1 1054 ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ Γ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:53:32 00:53:29
10 9 6 1292 MERSIN BALLA Α 00:53:39 00:53:38
11 10 7 1073 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ Α 00:54:30 00:54:27
12 11 8 1032 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΤΣΗΣ Α 00:54:50 00:54:46
13 12 9 1137 ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ Α ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 00:55:31 00:55:22
14 13 10 1244 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Α Εν Σωματι Υγιει Running Team 00:56:09 00:55:46
15 14 11 1035 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΑΡΑΜΕΤΣΙΟΣ Α 00:56:19 00:56:15
16 15 12 1038 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΓΟΛΟΣ Α ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 00:57:00 00:56:56
17 16 13 1176 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Α 00:57:24 00:57:18
18 17 14 1317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΤΣΗΣ Α 00:57:36 00:57:33
19 18 15 1042 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΟΥΣΗΣ Α 00:57:41 00:57:26
20 19 16 1189 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α CROSSFIT IOANNINA 00:57:55 00:57:51
21 2 2 1126 ΧΑΡΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ Γ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:37 00:58:35
22 20 17 1026 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Α 00:59:01 00:58:58
23 21 4 1224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 00:59:13 00:59:11
24 22 18 1155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΙΚΤΣΗΣ Α 00:59:15 00:59:09
25 23 19 1198 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ Α FIFTH ELEMENT 00:59:15 00:59:04
26 24 20 1047 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΙΑΛΗΣ Α 00:59:21 00:59:16
27 25 21 1399 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 00:59:23 00:59:20
28 3 3 1397 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ Γ 01:00:03 00:59:56
29 26 5 1390 SIMON TANNER Α 01:00:25 01:00:20
30 27 22 1348 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Α ΣΔΙ 01:00:26 01:00:10
31 28 23 1017 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ Α 01:00:40 01:00:26
32 29 24 1070 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 01:00:45 01:00:40
33 30 6 1236 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΩΧΟΣ Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 01:00:50 01:00:45
34 31 1 1058 ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α Α.Ο.ΠΟΣΕΙΔΩΝ 01:00:55 01:00:48
35 4 4 1039 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΟΤΗ Γ 01:00:57 01:00:53
36 32 25 1359 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ Α 01:01:01 01:00:55
37 33 26 1156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 01:01:17 01:01:09
38 5 5 1339 ΔΙΩΝΗ ΓΚΟΡΛΑ Γ ΑΓΣΙ 01:01:42 01:01:39
39 34 27 1187 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Α 01:01:51 01:01:33
40 35 28 1164 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΑΣ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:01:55 01:01:33
41 36 2 1308 ΑΛΕΚΟΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ Α FIFTH ELEMENT 01:02:05 01:02:04
42 37 29 1270 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΒΟΣ Α 01:02:33 01:02:29
43 38 30 1132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΡΓΙΟΣ Α 01:02:49 01:02:43
44 39 31 1177 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Α 01:02:52 01:02:46
45 40 3 307 ΝΙΚΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 01:03:10 01:03:03
46 41 32 1045 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΛΛΑΣ Α Αθλητικος Ομιλος Μετσοβου 01:03:14 01:03:10
47 6 1 1142 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Γ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:03:17 01:03:16
48 42 7 1327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΩΡΟΣ Α ΣΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:03:18 01:03:14
49 43 33 1084 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ Α 01:03:18 01:03:13
50 44 34 1120 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΙΑΡΑΣ Α 01:03:18 01:03:07
51 45 35 1180 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΚΟΣ Α FIFTH ELEMENT 01:03:25 01:03:19
52 46 8 1105 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΟΡΗΣ Α ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 01:03:47 01:03:43
53 47 36 1261 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΑΣ Α CROSSFIT PIRAEUS 01:03:53 01:03:46
54 7 6 1065 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ Γ Σ.Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 01:04:06 01:03:59
55 48 9 1223 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΝΤΟΣ Α ΣΔΙ 01:04:12 01:03:57
56 8 7 1110 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ Γ ΕΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 01:04:31 01:04:28
57 9 8 1111 ΞΑΝΘΗ ΚΟΛΤΣΙΔΑ Γ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:04:36 01:04:31
58 49 37 1207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:04:42 01:04:41
59 50 10 1321 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΛΗΘΙΚΙΩΤΗΣ Α 01:04:44 01:04:29
60 51 11 1322 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΝΝΗΣ Α 01:04:44 01:04:27
61 52 38 1152 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ Α ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑ 01:05:06 01:04:57
62 53 12 1243 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ Α ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ 01:05:10 01:05:08
63 10 9 1197 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ 01:05:10 01:05:08
64 54 13 1181 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:05:13 01:05:05
65 11 2 1279 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΑΛΚΙΑ Γ APOLLONIO RUNNING CLUB 01:05:48 01:05:44
66 55 39 1166 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α 01:05:50 01:05:05
67 56 40 1209 ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α FIFTH ELEMENT 01:05:52 01:05:18
68 12 10 1277 ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΝΟΥ Γ 01:05:58 01:05:52
69 57 41 1027 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Α BRASKEE TEAM 01:05:59 01:05:55
70 58 42 1071 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ Α 01:06:02 01:05:55
71 59 43 1140 ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α Path Runners 01:06:08 01:06:01
72 60 44 1251 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΧΙΖΑΣ Α 01:06:16 01:06:12
73 61 45 1284 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:06:21 01:06:12
74 62 14 1021 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΣΗΣ Α 01:06:25 01:06:22
75 13 11 1316 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΙΤΣΟΥΝΗ Γ ΝΟΙ 01:06:28 01:06:24
76 14 12 1305 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΙΩΖΟΥ Γ 01:06:28 01:06:04
77 63 46 1004 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ Α 01:06:31 01:06:22
78 64 47 1064 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΝΟΒΙΑΔΗΣ Α 01:06:46 01:04:28
79 15 13 1341 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΠΙΡΠΙΔΟΥ Γ ΑΓΣΙ 01:06:46 01:06:44
80 65 48 1172 ΘΩΜΑΣ ΝΤΙΝΟΣ Α 01:06:50 01:06:42
81 66 49 1275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Α 01:07:26 01:07:17
82 67 15 1182 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α ΣΔΥΘ 01:07:35 01:07:30
83 68 50 1076 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Α 01:07:39 01:07:18
84 69 4 1328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΡΟΛΟΣ Α ΣΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 01:07:42 01:07:38
85 70 51 1168 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΥΣΗΣ Α 01:07:52 01:07:28
86 71 52 1077 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Α 01:07:57 01:07:50
87 72 16 1378 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Α LA SPORTIVA-ODLO 01:08:07 01:07:56
88 16 14 1113 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΣΜΑ Γ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 01:08:08 01:08:04
89 73 53 1245 ΝΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Α SMF TEAM 01:08:14 01:08:06
90 74 17 1154 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ Α ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑ 01:08:15 01:08:06
91 75 54 1153 ΣΑΒΒΑΣ ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ Α ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑ 01:08:21 01:08:12
92 76 55 1218 ΣΙΜΟΣ ΠΟΛΠΑΤΖΗΣ Α kasimis training inov8 01:08:22 01:08:11
93 77 56 1353 ΑΛΕΞΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ Α 01:08:31 01:08:14
94 78 57 1139 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΕΣΗΣ Α 01:08:36 01:08:27
95 79 5 1081 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ Α ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ 01:08:47 01:08:06
96 80 58 1055 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΣΗΣ Α 01:08:52 01:08:30
97 81 59 1407 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ Α 01:08:54 01:08:50
98 17 15 1227 ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΑ Γ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 01:08:56 01:08:15
99 18 3 1085 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:09:07 01:09:05
100 82 60 1005 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Α 01:09:14 01:09:03
101 83 61 1068 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ Α 01:09:17 01:08:46
102 84 62 1263 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Α budo fighters 01:09:24 01:07:05
103 85 63 1040 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΔΑΣ Α ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:09:46 01:09:19
104 86 6 1304 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Α 01:09:52 01:09:44
105 87 64 1235 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΩΡΗΣ Α 01:09:59 01:09:25
106 19 16 1066 ΧΑΡΟΥΛΑ ΖΩΤΟΥ Γ 01:10:02 01:09:44
107 88 65 1016 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 01:10:09 01:09:54
108 89 7 1311 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ Α ΣΔΚ 01:10:10 01:10:08
109 90 66 1069 ΦΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α 01:10:22 01:10:20
110 91 18 1404 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Α 01:11:03 01:10:27
111 92 67 1411 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ Α 01:11:16 01:11:14
112 93 68 1377 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ Α 01:11:18 01:10:48
113 94 69 1266 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗΣ Α ΣΔΥΘ 01:11:22 01:11:11
114 95 70 1283 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝιΔΗΣ Α 01:11:24 01:11:10
115 20 4 1196 ΒΗΘΛΕΕΜ ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ Γ kasimis training inov8 01:11:29 01:11:18
116 96 71 1351 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ Α 01:11:30 01:11:12
117 97 19 1410 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΑΣ Α 01:11:40 01:11:24
118 98 72 1234 ΘΕΜΗΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ Α 01:11:43 01:10:55
119 21 5 1256 ΓΩΓΩ ΤΖΙΜΑ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:11:46 01:11:38
120 99 73 1086 ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Α APOLLONIO RUNNING GLUB 01:11:47 01:11:25
121 100 8 1414 PETER WALKER Α 01:11:49 01:11:10
122 101 20 1272 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 01:11:51 01:09:22
123 102 74 1171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ Α 01:11:54 01:11:38
124 103 75 1370 ΘΑΝΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ Α 01:12:00 01:11:57
125 104 76 1313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣΤΑΚΑΣ Α 01:12:18 01:11:46
126 22 17 1169 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ Γ 01:12:32 01:12:00
127 105 77 1078 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΣ Α 01:12:35 01:11:43
128 106 78 1329 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΚΗΣ Α 01:12:39 01:12:30
129 107 79 1079 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Α 01:12:52 01:12:19
130 23 18 1293 MIGENA HOXHA Γ 01:12:56 01:12:55
131 108 21 1094 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΖΗΣ Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 01:13:01 01:12:55
132 109 80 1258 ΝΙΚΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Α 01:13:10 01:12:26
133 110 9 1043 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑΣ Α FREE LANCE 01:13:15 01:12:59
134 24 6 1036 ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΚΟΓΚΟΥ Γ 01:13:26 01:13:20
135 111 22 1060 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΠΑΡΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:44 01:13:20
136 112 81 1408 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΟΥ Α 01:13:45 01:13:43
137 25 7 1336 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ Γ 01:13:50 01:13:42
138 113 82 1034 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΚΑΛΙΜΑΝΑΣ Α 01:13:55 01:13:32
139 26 19 1287 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Γ 01:13:56 01:13:35
140 27 8 1335 ΕΒΕΛΙΝΑ ΝΟΥΣΙΑ Γ 01:14:05 01:13:52
141 114 83 1338 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΛΑΚΟΣ Α FIFTH ELEMENT 01:14:12 01:13:52
142 115 84 1125 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 01:14:12 01:13:38
143 116 85 1267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ Α TRISTENO RUNNING TEAM 01:14:13 01:13:46
144 117 23 1106 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΙΑΣ Α 01:14:14 01:13:33
145 118 24 1220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΑΣΣΟΣ Α Fifth element 01:14:19 01:13:50
146 119 25 1147 ΦΩΤΙΟΣ ΜΕΓΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:26 01:14:03
147 28 20 1173 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΥΡΝΤΑ Γ 01:14:30 01:14:13
148 120 1 1221 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ Α 01:14:31 01:14:27
149 121 26 1037 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Α FLYING GEESE RUNNING TEAM 01:14:31 01:14:11
150 122 86 1241 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:14:37 01:14:06
151 123 87 1119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ Α 01:14:42 01:14:06
152 124 88 1030 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Α 01:14:54 01:14:12
153 29 21 1109 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΙΟΥ Γ FIFTH ELEMENT 01:14:56 01:14:35
154 125 27 1273 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΣ Α 01:15:04 01:14:48
155 126 89 1398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α 01:15:15 01:14:55
156 127 28 1356 VOITEC SMOLIK Α 01:15:21 01:15:11
157 30 22 1144 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΑΤΟΥ Γ Odlo/La Sportiva 01:15:21 01:15:12
158 128 90 1201 ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΣ Α FIFTH ELEMENT - ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 01:15:22 01:15:02
159 129 29 1285 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΟΣ Α 01:15:33 01:15:20
160 130 91 1053 ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ Α ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 01:16:01 01:15:48
161 131 92 1117 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΟΥΡΛΗΣ Α Ioannina Cycling Team 01:16:03 01:15:37
162 31 23 1157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΣΑ Γ 01:16:14 01:16:09
163 132 93 1199 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Α - 01:16:30 01:16:10
164 32 24 1123 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ Γ 01:16:32 01:16:12
165 33 25 1350 ΧΑΡΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ Γ 01:16:46 01:16:28
166 133 94 1020 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ Α 01:16:52 01:16:44
167 134 2 1247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤAΜΑΤΗΣ Α 01:17:08 01:17:05
168 34 26 1072 ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΚΩΒΟΥ Γ 01:17:16 01:17:08
169 135 30 1090 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ Α 01:17:57 01:15:27
170 136 95 1259 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Α ΑΓΣΙ 01:17:58 01:17:33
171 137 96 1190 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ Α APOLLONIO Running Club IOANNINA 01:18:18 01:18:12
172 138 97 1018 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ Α ursa team 01:18:19 01:17:55
173 139 98 1385 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Α 01:18:24 01:18:08
174 35 27 1212 ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΡΑΚΗ Γ 01:18:39 01:18:33
175 140 99 1413 CHRIS WALKER Α 01:18:40 01:18:01
176 141 100 1396 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΗΛΟΣ Α 01:18:44 01:18:12
177 142 10 1024 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:18:48 01:16:18
178 143 101 1290 ΜΙΛΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:18:54 01:18:33
179 36 28 1104 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΙΤΣΟΥ Γ 01:18:54 01:18:37
180 144 102 1149 ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΛΑΚΑΣ Α 01:18:56 01:18:43
181 145 11 1029 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΡΙΒΑΛΔΗΣ Α 01:19:01 01:18:36
182 146 103 1364 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:19:03 01:18:48
183 147 104 1388 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ Α 01:19:12 01:19:06
184 148 105 1178 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΗΣ Α 01:19:16 01:19:15
185 149 12 1075 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Α 01:19:30 01:19:08
186 150 106 1401 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ Α 01:19:41 01:19:35
187 151 107 1124 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 01:19:41 01:19:07
188 152 13 1232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΟΥΛΗΣ Α 01:19:52 01:19:05
189 153 108 1158 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ Α 01:19:52 01:19:09
190 37 29 1136 ΕΛΕΝΗ ΛΙΣΓΑΡΑ Γ 01:19:54 01:19:39
191 38 30 1217 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΙΑΚΟΠΑΝΟΥ Γ 01:19:54 01:19:23
192 154 31 1134 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ Α 01:19:55 01:19:24
193 155 32 1208 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:19:55 01:19:39
194 156 33 1210 ΜΑΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Α 01:19:55 01:19:26
195 39 31 1028 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ Γ Avengers Running Team - ScienceTraining.gr 01:19:56 01:19:37
196 157 109 1346 ΜΑΝΘΟΣ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ Α 01:20:10 01:20:02
197 158 110 1334 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ Α 01:20:38 01:20:22
198 159 111 1286 ΤΑΣΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Α #1morekm 01:20:45 01:20:19
199 160 112 1015 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ Α OREINOI BITSIOY 01:20:56 01:20:15
200 40 32 1280 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΙΣΗ Γ 01:21:10 01:20:59
201 161 34 1333 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Α 01:21:10 01:20:20
202 41 33 1121 ΜΕΤΑΞΙΑ ΚΥΠΡΙΤΖΗ Γ Salomon 01:21:12 01:20:51
203 42 9 1150 ΜΑΤΙΝΑ ΜΗΤΣΙΑ Γ ALL ACCIDENTS 01:21:39 01:21:28
204 43 34 1260 ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΤΣΙΩΡΑ Γ 01:21:39 01:21:35
205 44 35 1108 ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΚΟΛΙΟΥ Γ APOLLONIO RUNNING CLUB 01:21:41 01:21:03
206 45 10 1403 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΩΚΟΥ Γ 01:21:41 01:21:37
207 162 35 1409 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ Α 01:21:43 01:21:22
208 46 36 1269 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΕΣΜΕΛΗ Γ 01:21:43 01:21:20
209 163 36 1002 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:21:49 01:21:10
210 47 37 1412 MARIETTE WALKER Γ 01:21:55 01:21:17
211 48 38 1151 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ Γ 01:22:28 01:19:58
212 49 39 1130 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΜΠΡΟΥ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:22:37 01:22:26
213 164 37 1100 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Α FIFTH ELEMENT 01:22:43 01:22:12
214 50 40 1342 ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ Γ 01:22:44 01:22:16
215 165 14 1405 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑΣ Α 01:22:46 01:22:09
216 166 38 1288 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α ΠΑΠΙΓΚΟ 01:23:23 01:22:42
217 51 11 1320 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ Γ ΣΔΙ 01:23:49 01:23:23
218 52 41 1114 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΟΤΡΟΤΣΙΟΥ Γ 01:24:00 01:23:15
219 167 113 1056 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΟΥΒΑΛΗΣ Α APOLLONIO RUN CLUB 01:24:00 01:23:42
220 168 114 262 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Α OREINOI BITSIOY 01:24:09 01:23:29
221 169 115 1023 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΝΗΣ Α 01:24:16 01:23:47
222 170 116 1179 ΝΙΚΟΣ ΠΑΙΠΟΥΤΛΙΔΗΣ Α 01:24:16 01:23:49
223 171 117 1165 ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α LEPANTORUNNERS 01:24:18 01:23:58
224 172 39 1129 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Α Lepantorunners 01:24:19 01:23:58
225 53 42 1289 ΕΦΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ LEPANTORUNNERS 01:24:19 01:23:57
226 54 43 1337 ΒΑΣΩ ΒΑΛΑΚΟΥ Γ FIFTH ELEMENT 01:24:29 01:24:09
227 173 118 1170 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ Α 01:24:34 01:24:17
228 174 40 1192 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:24:48 01:24:20
229 175 119 1006 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α 01:24:53 01:24:25
230 55 44 1366 ΑΝΝΑΛΗ ΖΙΑΚΑ Γ 01:24:58 01:24:47
231 176 120 1225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΤΣΙΝΑΣ Α 01:25:07 01:24:26
232 177 121 1095 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ Α 01:25:22 01:25:05
233 56 12 1254 ΛΑΡΑ ΤΑΥΡΙΔΟΥ Γ 01:25:24 01:24:51
234 178 41 1191 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:25:40 01:25:12
235 57 45 1074 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:25:49 01:25:41
236 179 122 1062 ΘΩΜΑΣ ΖΑΡΚΑΛΗΣ Α ΖΑΡΚΑΛΗΣ BUSINESS SERVICES 01:25:50 01:25:04
237 58 46 1059 ΒΑΣΩ ΖΑΓΟΡΙΣΙΟΥ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:25:53 01:25:39
238 59 47 1246 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΟΥ Γ 01:25:53 01:25:44
239 180 123 1332 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Α 01:26:17 01:25:24
240 60 48 1262 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ Γ 01:26:21 01:26:04
241 181 42 1107 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ Α 01:26:22 01:26:07
242 61 1 1291 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Γ Σ.Δ.Υ.Θ. 01:26:31 01:26:05
243 182 124 1003 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α Avengers Running Team 01:26:34 01:26:09
244 183 43 1031 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ Α ΕΟΠΣ´ΜΠΕΛΕΣ´ 01:26:36 01:26:12
245 62 49 1268 ΕΛΕΝΑ ΤΣΑΤΣΟΥ Γ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 01:26:36 01:26:16
246 184 125 1143 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 01:26:50 01:26:08
247 63 50 1167 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ 01:26:55 01:26:07
248 185 44 1116 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ Α ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ 01:26:56 01:26:09
249 64 51 1252 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΑΡΡΟΥ Γ ΣΔΥΘ 01:27:04 01:26:43
250 186 45 1148 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:27:26 01:27:13
251 187 46 1306 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ Α 01:27:30 01:26:53
252 65 52 1138 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ Ν.Ο.Ι. 01:27:46 01:27:20
253 188 126 1057 ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α Ν.Ο.Ι. 01:27:47 01:27:20
254 66 53 1400 ΧΑΡΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Γ 01:28:11 01:28:06
255 67 54 1343 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ FIFTH ELEMENT 01:28:19 01:27:31
256 189 127 1344 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΠΑΤΗΣ Α FIFTH ELEMENT 01:28:19 01:27:30
257 68 55 1345 ΣΟΦΙΑ ΔΡΑΜΑΛΗ Γ FIFTH ELEMENT 01:28:19 01:27:31
258 190 47 1310 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΛΟΥΔΑΣ Α 01:28:50 01:28:17
259 69 56 1326 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γ 01:29:12 01:28:33
260 191 128 1307 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΣΟΥΛΑΣ Α FIFTH ELEMENT 01:29:13 01:28:33
261 192 129 1394 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:29:13 01:28:40
262 193 130 1112 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ Α 01:29:15 01:29:02
263 194 48 1302 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΡΑΝΑΚΗΣ Α 01:29:33 01:29:05
264 70 57 1295 IVA MAMANI Γ 01:29:42 01:29:29
265 195 3 1352 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ Α 01:29:43 01:29:25
266 196 131 1160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΖΟΥΝΗΣ Α 01:29:44 01:29:11
267 197 132 1141 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΛΙΖΟΣ Α Ostracon - Fifth Element 01:30:05 01:29:47
268 71 58 1233 ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕΡΓΙΑΔΟΥ Γ AGROINVEST - OSTRACON 01:30:05 01:29:48
269 72 13 1299 URIME PASMACIU Γ 01:30:07 01:29:54
270 198 49 1012 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:30:18 01:30:09
271 73 14 1298 MARTHA NATSI Γ 01:30:33 01:30:21
272 199 133 1206 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α 01:30:37 01:28:18
273 200 134 1099 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΝΟΣ Α Raven Sports Club 01:30:42 01:30:00
274 201 15 1122 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Α ΕΟΣ Καβαλας 01:30:43 01:30:07
275 74 15 1195 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Γ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:30:43 01:30:06
276 202 135 1205 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Α 01:30:47 01:28:29
277 203 16 1131 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΕΙΒΑΔΑΣ Α 01:31:05 01:30:47
278 75 59 1281 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ Γ 01:31:07 01:30:54
279 204 136 1325 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΙΔΟΣ Α ΟΦΠΙ 01:31:07 01:30:54
280 205 137 1204 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Α ALTER GYM 01:31:21 01:30:45
281 206 50 1051 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 01:31:54 01:31:18
282 76 60 1239 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ Γ 01:32:07 01:31:19
283 207 138 1319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣ Α 01:32:09 01:31:20
284 77 61 1297 ELEANA NACI Γ FIFTH ELEMENT 01:32:16 01:32:04
285 208 51 1009 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ Α 01:32:37 01:30:18
286 209 139 1010 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ Α 01:32:59 01:32:22
287 210 140 1406 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΡΟΥΙΔΗΣ Α 01:33:05 01:32:27
288 78 62 1146 ΜΑΡΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑ Γ 01:33:24 01:33:03
289 79 63 1379 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΧΝΙΚΑ Γ 01:33:52 01:33:10
290 211 52 1380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΗΜΑΣ Α 01:33:52 01:33:09
291 80 64 1248 ΒΑΣΩ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ Γ 01:34:01 01:33:45
292 81 65 1358 ΝΑΤΑΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ FIFTH ELEMENT 01:34:25 01:33:55
293 212 53 1367 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α 01:34:27 01:33:51
294 82 66 1050 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ Γ 01:34:35 01:34:08
295 83 67 1183 ΜΑΤΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ` Γ ΣΔΥΘ 01:34:55 01:34:16
296 213 54 1202 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΣ Α FIFTH ELEMENT 01:35:03 01:34:42
297 84 68 1200 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΥ Γ FIFTH ELEMENT - ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 01:35:03 01:34:44
298 85 69 1229 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΑΜΑΡΑ Γ 01:35:10 01:34:35
299 86 70 1082 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ Γ ΕΟΠΣ ´ΜΠΕΛΕΣ´ 01:35:27 01:35:01
300 214 141 1249 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 01:35:34 01:33:15
301 87 71 1347 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ Γ 01:35:34 01:34:59
302 215 55 1161 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΗΣ Α 01:35:36 01:35:06
303 216 142 1145 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ Α 01:35:38 01:35:06
304 88 16 1022 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΕΛΛΙΝΙΑΤΗ Γ 01:35:56 01:35:34
305 217 4 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:36:03 01:35:47
306 89 72 1257 ΜΑΡΙΑ ΤΖΙΜΑ Γ 01:36:04 01:35:55
307 218 56 1133 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ Α ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 01:36:37 01:35:53
308 90 73 1041 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΟΥΣΗ Γ 01:36:55 01:36:46
309 91 74 1213 ΤΖΕΝΗ ΠΕΡΕΤΗ Γ LAMIA RUN FESTIVAL 01:38:23 01:38:01
310 92 17 1276 ΒΙΚΗ ΤΣΟΥΝΗ Γ 01:38:58 01:38:44
311 219 57 1389 ALTIN HYSI Α 01:39:02 01:38:11
312 93 75 1402 ΕΥΗ ΜΠΑΖΑΛΕΚΟΥ Γ 01:39:16 01:38:54
313 94 76 1372 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΟΥ Γ 01:39:38 01:39:00
314 95 18 1393 ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΝΙΔΟΥ Γ 01:39:39 01:39:07
315 96 77 1238 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΓΚΑΡΗ Γ Εν Σωματι Υγιει Running Team 01:40:23 01:40:05
316 97 78 1226 ΣΤΕΛΛΑ ΡΗΤΑ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:41:18 01:41:06
317 98 79 1395 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ Γ 01:41:48 01:41:15
318 99 80 1230 ΜΑΡΙΑ ΣΑΜΑΡΤΖΗ Γ 01:41:51 01:41:23
319 100 81 1274 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΟΥΜΑΝΗ Γ 01:42:01 01:41:48
320 101 1 1008 ΛΙΝΑ ΑΝΤΖΕΛ Γ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 01:42:39 01:41:54
321 220 5 1007 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΝΤΖΕΛ Α ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 01:42:40 01:41:55
322 102 19 1014 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ KOURKOURIKIS TRAINIG GRUP 01:43:02 01:42:37
323 103 82 1303 LANA ROUBAN Γ 01:43:08 01:42:40
324 104 20 1357 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΙΑΚΑ Γ 01:43:43 01:43:06
325 105 83 1163 ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΑΚΟΥ Γ 01:43:51 01:43:44
326 106 84 1203 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Γ APOLONIO RYNNING CLUB IOANNINA 01:43:51 01:43:23
327 221 143 1083 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ Α KASIMIS TRAINING 01:44:02 01:43:18
328 222 58 1265 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ Α 01:44:03 01:43:17
329 107 85 1013 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΥΦΑΝΤΗ Γ 01:44:05 01:43:29
330 108 21 1237 ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 01:44:06 01:43:42
331 109 86 1242 ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ Γ 01:45:13 01:44:05
332 223 144 1061 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΖΑΡΚΑΛΗΣ Α ΖΑΡΚΑΛΗΣ BUSINESS SERVICES 01:45:16 01:44:27
333 110 87 1391 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΟΥΧΟΥΜΗ Γ 01:45:19 01:45:07
334 111 88 1186 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ 01:45:37 01:45:12
335 112 22 1373 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΣΑΖΟΥ Γ 01:47:35 01:46:52
336 113 89 1374 ΑΘΗΝΑ ΓΚΙΚΑ Γ 01:47:35 01:46:52
337 114 90 1271 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΙΛΗ Γ 01:47:51 01:47:08
338 115 91 1044 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΑΛΛΑ Γ 01:49:29 01:49:19
339 116 23 1365 ΣΟΦΙΑ ΣΙΟΥΡΗ Γ 01:49:56 01:49:42
340 117 24 1097 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ Γ FIFTH ELEMENT 01:50:06 01:49:34
341 118 25 1098 ΙΟΥΛΙΑ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ Γ 01:50:07 01:49:36
342 119 92 1386 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΑΓΓΕΛΗ Γ 01:50:24 01:50:07
343 120 2 1222 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΡΟΥΤΣΑΛΗ Γ 01:52:01 01:51:08
344 121 26 1175 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ Γ ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ 01:52:16 01:51:31
345 224 59 1211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΝΤΕΛΑΣ Α ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ 01:52:18 01:51:32
346 122 93 1215 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΙΣΩΚΑ Γ 01:52:20 01:52:07
347 123 94 1216 ΜΑΡΙΑ ΠΙΣΩΚΑ Γ 01:52:20 01:52:08
348 225 60 1174 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α ORESTIADA RUNNING TEAM 01:53:04 01:52:27
349 226 6 1376 ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 01:53:10 01:53:07
350 124 95 1375 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΛΑ Γ 01:56:01 01:55:11
351 125 96 1296 AFRODITE MANTA Γ 02:00:04 01:59:32
352 126 27 1392 ΕΛΕΝΗ ΑΚΟΝΙΔΟΥ Γ 02:01:38 02:01:05
353 127 28 1033 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ Γ 02:09:16 02:08:55
354 227 61 1349 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α LAMIA RUN FESTIVAL 02:12:41 02:12:16
355 228 62 1193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:17:51 02:17:11
356 128 97 1194 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:17:51 02:17:11
357 129 98 1387 ΟΛΥΒΙΑ ΚΟΤΣΙΦΑ Γ 02:19:42 02:18:55
358 229 145 1371 ΑΛΕΞ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 02:19:43 02:18:57

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας