ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

newspaper-2


 Δελτία Τύπου Δ.Σ. Συλλόγου μας

Περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

images 1

Αποτελέσματα των μελών του συλλόγου μας στους αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Athens-Classic-Marathon 2

Φωτογραφίες των τελευταίων συμμετοχών μας σε αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

3ος Αγώνας δρόμου 10 χλμ «Προφήτη Ηλία» Κερασιά Κοζάνης

Με αμαξίδιο
Κατάταξη Νούμερο Όνομα Επώνυμο Σύλλογος Χρόνος
1 19 Ευάγγελος Νίκου Τάλως 38:51:00


Γενική Κατάταξη/ Κατάταξη γυναικών Νούμερο Όνομα Επώνυμο Σύλλογος Χρόνος
1 92 Δημήτριος Κουτσουμπίδης ΣΔΟ Εορδαίας 36:40:00
2 17 Δημήτριος Γάζος ΠΑΣ Ζωγράφου 37:04:00
3 8 Ηλίας Νάτσιας ΣΔΥ Ιωαννίνων 37:30:00
4 6 Αλέξανδρος Γελαδάρης ΣΔ «Αρχαία Ελλάδα» 38:22:00
5 21 Κοσμάς Κωνσταντινίδης Ανεξάρτητος 38:39:00
6 65 Νικόλαος Νεοφώτιστος ΣΔΥ Κοζάνης 41:21:00
7 10 Αναστάσιος Τομαράς ΣΔΥ Ιωαννίνων 41:34:00
8 51 Γεώργιος Φιλημέγκας ΣΔΥ Κοζάνης 41:41:00
9 69 Ελευθέριος Κεχρινόπουλος IRENA 41:49:00
10 15 Χρυσόστομος Σουπιάδης ΟΜ Γιαννιτσών 42:02:00
11 32 Ιωάννης Δρουδάκης ΣΔΥ Γρεβενών 43:08:00
12 53 Ζήνων Σουμαλιάς Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Κοζάνης 43:43:00
13 7 Γεώργιος Βλάχος Ελιμειακός Κερασιάς 43:52:00
14 77 Θεοδόσιος Κούλας Ανεξάρτητος 44:04:00
15 68 Αναστάσιος Ροβυθάκης ΣΔΥ Κοζάνης 44:32:00
16 9 Λεωνίδας Βαζάτης Ανεξάρτητος 44:53:00
17 63 Χρήστος Κατσάρας ΣΔΥ Κοζάνης 45:41:00
18 50 Θωμάς Μουμπόναρης Ανεξάρτητος 45:43:00
19/(1) 52 Ευαγγελία Νίκου Ανεξάρτητη 45:56:00
20 44 Κωνσταντίνος Γκουτζιομήτρος ΣΔΥ Κοζάνης 45:57:00
21 74 Κωνσταντίνος Ισπόγλου ΣΔΥ Κοζάνης 46:04:00
22 73 Βασίλειος Αλεξοπουλος Παλαίμαχοι 46:25:00
23 41 Σπυρίδων Γκαραβέλλας ΣΕΟ Κοζάνης 46:34:00
24 45 Παναγιώτης Ντάγκας ΣΔΥ Κοζάνης 46:54:00
25 48 Ζήσης Μάρας ΣΔΥ Κοζάνης 46:56:00
26 80 Δημήτριος Κατσιούρας ΣΔ Βέροιας 47:16:00
27 20 Σταύρος Ταραμάνης ΣΔΥ Κοζάνης 47:29:00
28 78 Αστέριος Βαβλιάρας Παλαίμαχοι 47:43:00
29 67 Αθανάσιος Σκόδρας ΣΔΥ Κοζάνης 49:01:00
30 88 Χρήστος Ζησιάδης Ανεξάρτητος 49:27:00
31 40 Αντώνιος Πολιτίδης Ανεξάρτητος 49:43:00
32 39 Αθανάσιος Παντελίδης Ανεξάρτητος 49:46:00
33/(2) 2 Αδαμαντία Παπανικοπούλου Φίλανδρος Λευκάδας 50:22:00
34 3 Βασίλειος Σταύρακας Φίλανδρος Λευκάδας 50:24:00
35 35 Βασίλειος Θεοδοσιάδης Ανεξάρτητος 50:27:00
36 83 Αθανάσιος Μαλιάγκας ΣΔΥ Κοζάνης 50:29:00
37 38 Παναγιώτης Ανανιάδης Ανεξάρτητος 51:00:00
38 22 Χαράλαμπος Ανδρονικίδης Ανεξάρτητος 51:18:00
39 70 Αντώνιος Τριανταφύλλου Ανεξάρτητος 51:21:00
40 1 Θεοχάρης Χρυσοστομίδης ΣΔΥ Κοζάνης 51:28:00
41 84 Αθανάσιος Δανιηλίδης ΣΔΥ Κοζάνης 51:29:00
42 64 Χαρίσιος Νεβεσκιώτης Ελιμειακός Κερασιάς 51:30:00
43 34 Δημήτριος Παπαδημητρίου ΣΔΥ Κοζάνης 51:35:00
44 16 Βασίλειος Τσακιρίδης ΣΔΟ Εορδαίας 51:38:00
45 47 Αναστάσιος Γαύρος ΣΔΥ Κοζάνης 51:40:00
46/(3) 90 Μαρία Μπρέτσα ΣΕΟ Κοζάνης 52:23:00
47 55 Μάρκος Σίμος Ανεξάρτητος 52:39:00
48 58 Χαρίσιος Καρανάνος Ελιμειακός Κερασιάς 52:52:00
49 93 Χαράλαμπος Μπίγγος ΣΔΟ Εορδαίας 53:13:00
50 27 Βασίλειος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 53:25:00
51 29 Θεόδωρος Μπλιούμης Ανεξάρτητος 53:53:00
52 43 Χρήστος Βασδάρης Ανεξάρτητος 54:24:00
53 46 Διομήδης Παπαδόπουλος Ανεξάρτητος 54:26:00
54 13 Γεώργιος Σεριστατίδης ΣΔΥ Κοζάνης 54:29:00
55 4 Κωνσταντίνος Μπέλλας ΣΔΥ Κοζάνης 54:32:00
56 5 Αθανάσιος Μπέλλας ΣΔΥ Κοζάνης 54:33:00
57 79 Γαβριήλ Δαβιδόπουλος ΣΔΥ Κοζάνης 54:58:00
58 76 Χαράλαμπος Δαβιδόπουλος ΣΔΥ Κοζάνης 54:59:00
59 42 Κωνσταντίνος Παγκαλίδης Ανεξάρτητος 55:21:00
60/(4) 49 Κούλα Τσιφλίδου Ανεξάρτητη 55:23:00
61 14 Αριστοτέλης Τζίλιας ΣΔΥ Κοζάνης 55:28:00
62 72 Κωνσταντίνος Γίτσας ΣΔΥ Κοζάνης 55:57:00
63 30 Δημήτριος Λουμπουτσκός ΣΔΥ Κοζάνης 56:02:00
64 31 Κωνσταντίνος Κουσαλίδης ΣΔΥ Κοζάνης 56:03:00
65 36 Γεώργιος Καλογερίδης Ανεξάρτητος 56:21:00
66 18 Λάζαρος Μάγγου ΣΔΟ Εορδαίας 56:22:00
67 71 Απόστολος Σόφογλου ΣΔΥ Κοζάνης 56:38:00
68 54 Ευτύχιος Καραπορναλίδης ΣΔΥ Κοζάνης 56:53:00
69 26 Θωμάς Χατζηγιαννάκης ΣΔΥ Κοζάνης 56:54:00
70 81 Νικολής Τριανταφύλλου ΣΔΥ Κοζάνης 56:56:00
71 89 Ηλίας Μπάρμπας Kryfovo Running Team 57:31:00
72 37 Κωνσταντίνος Λάμπρου Ελιμειακός Κερασιάς 57:34:00
73 75 Δημήτριος Κουιμτζίδης ΣΔΥ Κοζάνης 58:05:00
74 86 Κωνσταντίνος Πενογλίδης Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Κοζάνης 58:57:00
75 33 Κωνσταντίνος Μπισιρής Ανεξάρτητος 59:19:00
76 87 Ιορδάνης Πυρετίδης Ανεξάρτητος 59:41:00
77 28 Στυλιανός Γκουντάνας ΣΚΑ Μετεώρων 1:00:17
78 57 Αλκιβιάδης Μπούκος Ανεξάρτητος 1:00:19
79 56 Στυλιανός Μεντελής Ανεξάρτητος 1:00:20
80 61 Γεώργιος Γαλιγαλίδης Ελιμειακός Κερασιάς 1:01:31
81 62 Οδυσσέας Βαργιάμης Ανεξάρτητος 1:02:37
82 85 Γεώργιος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:04:00
83 12 Νικόλαος Παπαδημητρίου Ανεξάρτητος 1:04:39
84 59 Κωνσταντίνος Τζελαπτσής Ελιμειακός Κερασιάς 1:06:07
85 60 Ιορδάνης Γαλιγαλίδης Ελιμειακός Κερασιάς 1:06:58
86 11 Μάρκος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:08:56
87 91 Χρήστος Βογιατζής Ανεξάρτητος 1:12:10
88/(5) 66 Βασιλική Τουσιώνη ΣΔΟ Εορδαίας 1:15:38
89 96 Αχιλλέας Κόραβος Δρομείς Υγείας Γρεβενών 1:15:39
90 24 Φίλιππος Γάτας Ανεξάρτητος 1:16:21
91/(6) 23 Μαρία Θεοδωράκη Ανεξάρτητος 1:16:24
92 82 Χάρης Τριανταφύλλου ΣΔΥ Κοζάνης 1:19:43
93 94 Μάρκος Καρακούλας Ελιμειακός Κερασιάς 1:21:53
94/(7) 97 Κατερίνα Τσάγια Ελιμειακός Κερασιάς 1:21:54
95/(8) 25 Θεοδώρα Νταρλακώστα Ανεξάρτητη 1:28:12
96 98 Αντώνιος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:38:57
97/(9) 99 Ζωή Γαλάνη Ελιμειακός Κερασιάς 1:39:01
98 100 Νικόλαος Αναστασόπουλος Ελιμειακός Κερασιάς 1:39:40
99/(10) 101 Κατερίνα Δουγαλή Ελιμειακός Κερασιάς 1:40:13
100/(11) 102 Θεοδώρα Μπούλη Ελιμειακός Κερασιάς 1:40:53
101/(12) 108 Ξανθή Τέγου Ελιμειακός Κερασιάς 1:41:03
102 104 Γεώργιος Καρακούλας Ελιμειακός Κερασιάς 1:41:27
103 109 Μάρκος Καραπάτσιος Ελιμειακός Κερασιάς 1:42:08
104 106 Μάρκος Δουγαλής Ελιμειακός Κερασιάς 1:42:19
105 107 Αθανάσιος Τζελαπτσής Ελιμειακός Κερασιάς 1:42:35
106 103 Φώτιος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:42:57
107 105 Ισίδωρος Φούκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:43:06
108 110 Νικόλαος Τότσκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:43:19
109 111 Νέστορας Καραγιάννης Ελιμειακός Κερασιάς 1:43:46
110 112 Μιχαήλ Νιάκας Ελιμειακός Κερασιάς 1:44:01
111(13) 113 Σπυριδούλα Λάμπρου Ελιμειακός Κερασιάς 1:44:12

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας