ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

newspaper-2


 Δελτία Τύπου Δ.Σ. Συλλόγου μας

Περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

images 1

Αποτελέσματα των μελών του συλλόγου μας στους αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Athens-Classic-Marathon 2

Φωτογραφίες των τελευταίων συμμετοχών μας σε αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ OLYMPUS MARATHON 2014

1

THEODORAKAKOS Dimitrios

Salomon Hellas

4.48.06

2

BOKOC Jancek

Kasimis Training/inov-8

5.01.57

3

BOSTAN Adrian Alexandru

EcoMarathon

5.07.10

4

TSIPIS Aris

inov8

5.18.08

5

SIDERIDIS Nikolaos

Salomon Hellas

5.23.10

6

FOTIADIS Alexandros

Salomon Hellas

5.23.10

7

PAPAELIAS Ioannis

Fifth Element

5.24.40

8

KOURKOURIKIS Ioannis

Kourkourikis training group

5.27.38

9

ALEXANDRU MIHAIL

EcoMarathon

5.28.29

10

ARONIS Platon

Kasimis Training/inov-8

5.29.00

11

CALMBACH Ulrich

 

5.29.40

12

BALIOTIS Stavros

Kasimis Training/inov-8

5.30.18

13

MARTINEZ GREGORIO Miguel Angel

gr-33 TOTTRAIL

5.31.43

14

ANDREI Dumitrescu

CPNT

5.34.38

15

GOUVAILIS Christos

URSA TEAM

5.35.10

16

KANELLOPOULOS Athanasios

ΑΓΕΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / ΟΜΓ

5.35.15

17

AZELIS Vasilios

Mέτσοβο Ursa Team

5.35.29

18

ANDROUTSOD Thomas

 

5.41.29

19

JINGA Nicusor

EcoMarathon

5.42.38

20

SIAMITRAS Konstantinos

inov8

5.44.08

21

VASILACHE Marius Valentin

EcoMarathon / RockBird

5.44.35

22

KOSTOPOULOS Nikos

Salomon Hellas

5.48.08

23

KALOFYRIS Nikolaos

The North Face

5.48.08

24

MOISIDIS Iraklis

Fifth Element-La Sportiva

5.48.08

25

FRENKLAKH Iakov

MAI

5.49.27

26

PETKOV Tony

 

5.51.14

27

DAVIOTIS Theodoros

niki virwna

5.52.01

28

KARLOS Kyriakos

Salomon Hellas

5.53.09

29

ELEUTHERIOU DIMITRIOS

ΕΟΣ Καρπενησίου

5.55.02

30

TYPOU Viktor

Fifth Element

5.57.49

31

THANASIAS Ioannis

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

5.58.13

32

VENETIKIDIS Dimitris

 

5.58.17

33

ZACHARIOU Stavros

Kasimis Training/inov-8

5.58.21

34

ESCAMILLA GARCIA Pablo

Club Muntanya Capafonts

6.01.02

35

OPALEV Oleg

Fizteh

6.03.29

36

SANGEORZAN Lazar

C.S.Ady Liceum Oradea

6.03.37

37

PLAKETAS Kosmas

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

6.03.46

38

BATIS Georgios

tsias.com

6.03.56

39

KOZAREVA Hristina

 

6.03.57

40

AYTZOGLOU Petros

Kasimis Training

6.04.07

41

ARKOUDIS Prokopis

CORFU MOUNTAIN TRAIL

6.05.42

42

DIALEKTOS Georgios

Pulse100- Zipvit

6.06.24

43

NAKOU Nikolaos

bike riders

6.06.36

44

BENEKOS Alexandros

Fifth Element

6.08.59

45

IOANNOPOYLOS Ioannis

Kasimis Training/inov-8

6.10.17

46

SIDIROPOULOS Nikolaos

Kasimis Training

6.13.14

47

LIABIS Spiros

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

6.13.18

48

COSMIN ANDREI Szekely Papp

InAlergare

6.13.48

49

IVANOVSKI Zikica

PSD Makpetrol TREX

6.15.06

50

KALIKAS Ioannis

ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου

6.17.19

51

GRANGE Giuseppe

 

6.17.22

52

KONTOS Ioannis

Kourkourikis training group

6.17.39

53

PSOMIADIS Charalabos

Kasimis Training/inov-8

6.17.45

54

SOMMER Philip

 

6.19.56

55

STAVRIANIDIS Christos

"Ήλιος" - ξηροί καρποί

6.23.23

56

CHASAPIDIS Leonidas

 

6.23.48

57

BABOUNAS Panagiotis

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

6.27.49

58

PARTSANIS Thomas

ΒΛΑΣΤΗΣ

6.28.54

59

PAVLIDIS Konstantinos

Drama Trail Running Team

6.29.29

60

BERETZIKIS PASCHALIS

XANTHI RUNNERS

6.29.39

61

KOUGIOUMTZIS Georgios

ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

6.31.37

62

MILONIDIS Anastasios

Kourkourikis training group

6.31.51

63

GALANOPOULOS Christos

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

6.33.07

64

HODAJ Xhini

Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ

6.33.17

65

MALAI Maria

Salomon Hellas

6.33.20

66

GATSIOS Georgios

Σ.Δ.Υ.Θ.

6.33.54

67

KALOGIROU Maria

Fifth Element

6.34.33

68

SIOMOS Athanasios

Kasimis Training

6.34.49

69

MANTZOURIS Iraklis

Kasimis Training/inov-8

6.35.25

70

GAROFLOS Konstantinos

 

6.37.07

71

SYMEONIDIS Symeon

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

6.37.44

72

MITROULAS Dimitrios

Krommidas coaching

6.37.48

73

SIAKOUFIS Spyridon

 

6.39.31

74

GILLIE Mary

 

6.39.36

75

MANOS Konstantinos

ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΙΑ ΑΡΤΑΣ Γ.Κ.

6.40.39

76

NIKOLAIDIS Dimitrios

 

6.40.54

77

ANASTASOPOULOS Michail

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

6.41.03

78

KALABOUKAS Stavros

ΕΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

6.41.05

79

KOUTIS Ioannis

ΑΧΟΡΤΑΓΟΙ

6.41.17

80

TSIAPROUNIS Vasilis

Kasimis Training

6.41.21

81

KOROLOGOS Dimitrios

ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ. ΣΕΡΡΩΝ

6.41.44

82

TASIOPOULOS Petros

PATH RUNNERS

6.42.35

83

SPYROPOULOS Spyridon

Ο.Μ.Γ

6.42.41

84

VALTAKIS Evangelos

POEEP

6.43.01

85

TOMA Cristian

EcoMarathon

6.43.36

86

KOTALAKIDIS Konstantinos

ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ. ΣΕΡΡΩΝ

6.44.52

87

REPSENKO Lora

Odlo/LaSportiva-Ostracon

6.45.46

88

ROMPAS Spyridon

Σ.Δ.Υ.Θ.

6.46.18

89

GOUNTIS Dimitrios

ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου

6.46.53

90

KAKOULIDIS Theodoros

 

6.47.49

91

ALAMANOS Vasileios

CORFU MOUNTAIN TRAIL

6.48.15

92

PAPAGIANNIS Vasilios

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

6.48.19

93

PESMATZOGLOU Nikolaos

ΟλύμπιοιΔρομείςΛεπτοκαρυά

6.48.33

94

FIJNAUT Stan

HORTILAND

6.49.46

95

MCMURTREY Scott

Beer Chasers

6.50.04

96

MARAPIDIS Sokratis

Drama Trail Running Team

6.50.22

97

KUKUEVA Irina

 

6.50.39

98

ANDROUTSOS Dimitrios

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

6.51.17

99

SOFIANIDIS Nikolaos

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

6.52.14

100

PAGONIS Georgios

 

6.52.23

101

PAPADOPOULOS GEORGIOS

Fifth Element

6.52.50

102

LUKASHOV Yuri

Belgorod Compass

6.54.04

103

NICOLAOU Anastasios

Α.Κ.Ο. Λιβαδειάς

6.54.34

104

EMMANUELIDIS Anastasios

Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ

6.54.38

105

DIMITRIADIS Dimitrios

 

6.55.08

106

SAXIONIS Ioannis

 

6.55.30

107

KAGIOPOULOS Zafiris

SOLO ENERGY powe bar

6.55.34

108

POURLIOTIS Dionisis

www.mountolympus.gr

6.55.42

109

LUHA Kristjan

 

6.56.12

110

BAK Roman

Baki Team Generali Vranov

6.57.02

111

LANG Jeremy

 

6.57.26

112

CHRISTADONIOU CHRISTOS

Ο.Σ.Π.Ε.Γ.

6.57.50

113

GIAGOU Petros

Drama Trail Running Team

6.57.59

114

PARIZAS Konstantinos

ΠΟ. ΦΥ. Ο. ΝΑΟΥΣΑΣ

6.59.36

115

FACHOURIDIS Theodoros

Kourkourikis training group

7.00.25

116

VOGIATZAKIS Athanasios

 

7.00.37

117

BOUTSINIS Nikolaos

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

7.02.26

118

KAYIOPOULOS Marios

ΕΟΠΣΣΑΜΟΥ-SOLO ENERGY BA

7.02.45

119

TZANETIS Dimitrios

 

7.03.43

120

IZQUIERDO FERRER Javier

Bad runners Ribalta

7.03.57

121

DOGARU Paula

 

7.04.27

122

MILINSKI Alexander

 

7.06.21

123

FLORIN Totalca

 

7.06.29

124

KISSAS Konstantinos

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

7.07.37

125

SKOPAS Athanasios

Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.

7.07.39

126

MAKRIS Evagelos

APOLLONIO RUNNING CLUB

7.07.50

127

NATSIOS Nikolaos

κλεισούρα Ελασσόνας

7.08.33

128

TELIS Panagiotis

Pneumonology.com

7.08.38

129

KOSTAKIS Ioannis

PATH RUNNERS

7.09.02

130

TSEPESIDIS Iordanis

tsias.com

7.09.18

131

MANIOPOULOS Dimitrios

Sea World Diving Center

7.10.11

132

LIPTAK Gabor

 

7.11.35

133

MARGARITIDIS Athanasios

 

7.11.48

134

ANASTASIADIS Alex

 

7.12.16

135

GATSAS Konstantinos

Siatista mountain runners

7.12.39

136

PAPATHANASIOU Georgios

ΒΟΙΩΤΟΙΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙΑΝΑΛΗΨΗ

7.13.29

137

PAPADOPOULOS Konstantinos

ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου

7.14.51

138

PATOULIDIS Petros

Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ

7.15.22

139

POULOPOULOS Giorgos

 

7.15.28

140

VIDALIS Petros- Irineos

Α.Σ.ΑΓΩΝ

7.16.15

141

PANAGIOTOPOULOS Grigorios

 

7.16.38

142

PIPERIDIS Alexandros

 

7.17.10

143

PAPATHANASIOU Themistoklis

 

7.17.21

144

GIANNAKAKIS Christos

tzel running team

7.17.47

145

PABOUCHIDIS Iraklis

Ο.Σ.Π.Ε.Γ.

7.18.01

146

CHOURIDOU Ioanna

 

7.18.03

147

ADAMIDIS Elias

 

7.18.06

148

SAVCHENKO Viacheslav

Belgorod

7.18.07

149

ATHANASIOU ATHANASIOS

ΣΦ.Β.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

7.18.12

150

KAPOULAS Dimitrios

Kasimis Training

7.18.21

151

KASMERIDIS Nikolaos

 

7.18.22

152

CHASAPIDIS Stavros

 

7.18.58

153

ΖAKYNTHINAKIS Nikolaos

 

7.19.04

154

CHALKIOPOULOS Dimitrios

Kourkourikis training group

7.19.07

155

STOHL Richard

Patriot Runners Vranov

7.20.55

156

MALTEZOS Panagiotis

ΚΑΤΟΥΝΑ

7.21.15

157

FILAKTOS KONSTANTINOS

 

7.21.30

158

FELEKAKIS Charalampos

Kasimis Training

7.21.41

159

AUTZOGLOU Petros

Lepanto Runners

7.22.29

160

AKRITIDIS Periklis

Καταφύγιο SummitZero.GR

7.22.50

161

SIOCHOS Vasilios

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

7.22.58

162

MASTROPERROS Panagiotis

 

7.23.10

163

SIDIROPOULOS Panagiotis

O.R.L

7.23.12

164

KOTRONIS Kostas

 

7.23.24

165

TALLAS Christos

Kasimis Training

7.23.37

166

TONGIALIDIS Elias

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

7.23.54

167

KOUKIESIS Odiseas

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7.24.19

168

FRINCU Eugen

 

7.24.27

169

AGGOURIDIS Grigorios

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

7.25.51

170

KALLIMANIS Georgios

Kasimis Training

7.25.56

171

BAYIOS Ioannis

ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩ

7.27.09

172

SCHORTSIANITIS Alexadros

Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7.27.11

173

EFSTRATIOU Ioannis

Summit Runners Kranidi

7.30.24

174

PIRGELIS Ioannis

XANTHI RUNNERS

7.31.39

175

ALERTAS Georgios

 

7.31.51

176

RYDER Nigel

Carvico Skyrunning

7.32.38

177

GALIS Grigorios

ELASSONA GREEN RUNNING TM

7.32.55

178

LAZARIDIS Nikolaos

 

7.33.03

179

KODIS Nikolaos

 

7.33.35

180

KALEVEAS Georgios

Ο.Μ.Γ

7.33.42

181

DELADONIS Giorgos

συλ δρομεων βεροιας

7.33.46

182

ZAVODSZKY Tamas

C.S. Ady Endre Liceum Ora

7.33.55

183

OUZOUNIDIS Christos

Λ.ΕΦ.Ε.Δ

7.34.12

184

ZOURAS Nikos

Lepanto Runners

7.34.20

185

MARKIANOS MICHALIS

Ypsarion Trail

7.34.41

186

NIKOLAIDIS Antonios

ΟΡΑΜΑ

7.35.18

187

TZOUMAKAS Petros

Fifth Element

7.35.28

188

POULIOS Alexandros

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

7.35.44

189

VASSILAKIS Theocharis

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7.35.56

190

GAVRIILIDOU Despoina

Kasimis Training

7.36.07

191

NOMIKOS Antonis

ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ

7.36.45

192

PAPADIMITRIOU Alexandros

 

7.36.50

193

BILLIS Dimitrios

ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ

7.36.51

194

LITSIKAS Marios

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7.36.58

195

SIRANIDIS IOANNIS

 

7.36.59

196

LEKKAS Michalis

 

7.37.58

197

KOULIS Fotios

Lepanto Runners

7.38.37

198

NTOLKAS Konstantinos

 

7.39.01

199

GAKIS Andreas

Σ.Δ.Υ.Θ.

7.39.12

200

LEKHTIN Andrey

 

7.39.20

201

SOURTSIS Nikos

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7.39.35

202

KARGATZIS Isidoros

 

7.39.51

203

ADRIOPOULOS DIMITRIOS

 

7.40.13

204

COSTICA Anghel

RO CLUB MARATON

7.40.34

205

ZANAS Nikolaos

Go Sport

7.40.38

206

LIDORIS Kostantinos

DIALEKTOS TRAINING

7.40.43

207

SIORENTAS Christos

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7.40.46

208

VASILONIKOLOS Ioannis

Gorgopotamos A.O

7.41.33

209

STAIOS Iordanis

Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ

7.41.34

210

VASILOPOULOS Athanasios

 

7.41.41

211

ODNOROZHENKO Olga

Fizteh

7.42.19

212

CHRISTOU Christos

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

7.42.30

213

BATSOULIS Vasilios

 

7.42.42

214

BATSOULIS Symeon

 

7.42.43

215

CIORBA Octavian

 

7.42.47

216

PAPADATOS Dionisios

Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ

7.42.48

217

BOURDADONAKIS Miltiadis

 

7.43.37

218

BOLTEZ Iztok

 

7.43.44

219

ZAPLOTNIK Maja

 

7.43.44

220

KIRTSIS Iordanis

ΕΟΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

7.44.34

221

BALLIAN Dimitris

Go Sport

7.44.41

222

ATHANASSOPOULOS Dimitrios

ΕΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

7.45.15

223

CHITTKA Joerg

 

7.45.51

224

MANOUDIS Georgios

 

7.46.14

225

TSIARGALIS Christos

ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

7.46.31

226

SIMOS Evaggelos

 

7.47.36

227

MITSOULIS Gerasimos

ΠΑΡΓΑ 2014

7.47.42

228

STAMELOS Konstantinos

Kourkourikis training group

7.47.49

229

BALANOS Stefanos

 

7.48.08

230

KOKONOS Georgios

MARATHON GYM

7.48.51

231

AGELOPOULOS Ioannis

 

7.48.52

232

PAPADIMITRIOU Thomas

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

7.49.36

233

VALIOTIS Konstantinos

ELASSONA GREEN RUNNING TM

7.50.37

234

KARAVIDAS Isaak

Sea World Diving Center

7.51.03

235

KOURTIS Iraklis

Ostracon

7.52.01

236

RIZIOTIS Christodoulos

ORESTIADA RUNNING TEA.

7.52.21

237

SOURAVLIAS Panagiotis

 

7.52.22

238

LAHNIDAKIS Dimitrios

Kasimis Training

7.53.26

239

KIOROGLOU Dimitrios

Kasimis Training

7.53.30

240

TSAKALIDIS PERIKLIS

 

7.53.34

241

POPA Alexandru

Anotimpul5

7.54.29

242

VIZARELIS Apostolos

Sea World Diving Center

7.55.14

243

JOSETTE Valloton

 

7.56.07

244

MEZILIS Nikolaos

ELASSONA GREEN RUNNING TM

7.56.47

245

ZIKAS Nikolaos

ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ

7.57.48

246

TOULIS Panagiotis

Σ.Δ.Υ.Θ.

7.57.57

247

GOUDARA Aikaterini

καταφύγιο SUMMITZERO.GR

7.58.23

248

TZIKAS Panagiotis

LOCORUNNERS

7.58.55

249

TSIOLAKIS Anastasios

EVROXAL

7.58.58

250

GRAMMATIKOS Dimitrios

Σ.ΜΑ.ΛΑΡΙΣΑΣ

7.58.58

251

KAGGELIDIS Athanasios

ninja

7.58.58

252

NAEGELE Gabi

PATH RUNNERS

7.59.20

253

CRISCIANI Susanna

 

7.59.37

254

POPOVICI Ioan Alexandru

InAlergare

7.59.49

255

BAKRATSAS Ioannis

VIBRAM επιδιορθωσεις αθλη

8.00.14

256

ZOIS Nikolaos

 

8.02.37

257

ARMENIS Ioannis

Πυροσβεστικο Σωμα

8.03.12

258

ZAFEIROPOULOS Ioannis

tsias.com

8.03.36

259

ILIOPOULOS Stilianos

TEΦΑΑ RUNNERS - GO ORANGE

8.04.29

260

EVAGELATOS Gerasimos

Σ.Δ.ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

8.04.40

261

KALATHAS Leonidas

 

8.04.56

262

BRATCHEV Alexandr

 

8.05.01

263

HRABUšKA Jaroslav

MK Seitl Ostrava

8.05.04

264

PAPPAS Vassilios

DROMEIS.GR

8.05.24

265

DALENIAS EMMANOUIL

Kasimis Training

8.05.46

266

RAPTOPOULOS Nikolaos

PILABOX

8.05.55

267

SYMEONIDIS Panagiotis

 

8.07.29

268

KOUTRAS Christos

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

8.07.34

269

CHASTAS Georgios

Σ.Δ. Τρικάλων

8.07.46

270

PANAGIOTOPOULOS Konstadinos

Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.

8.07.52

271

FRANZ Lahnsteiner

 

8.08.27

272

PERRAKIS Georgios

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

8.08.33

273

ROSE-MARIE Itu

EcoMarathon

8.09.01

274

DAVID Cornelia Gabriela

EcoMarathon

8.09.11

275

KAZAKIS Evagelos

BN CYCLING

8.09.49

276

HEINMETS Indrek

 

8.09.57

277

MAKROPOULOS PANAGIOTIS

 

8.10.35

278

SIRINIDIS NIkos

ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8.10.54

279

TSELIOS Athanasios

 

8.11.15

280

TZITIRIDIS Efstathios

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

8.11.48

281

PROUSALIS Konstantinos

 

8.12.06

282

TSALAFOUTAS Evagelos

ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ

8.12.29

283

PAPAIOANNOU Georgios

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8.12.40

284

PAPAKOSMA Vithleem

Kasimis Training

8.13.18

285

CHRISTODOULOU Christos

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

8.13.43

286

ZACHARIADIS Giorgos

AEK-ΣΔΟΕ

8.14.31

287

CHATZICHRISTAKIS CHRISTOS

 

8.15.01

288

MARGARITIDIS Dimitrios

 

8.15.36

289

KEFALAS Christos

 

8.16.00

290

ALEVRAKIS Ioannis

 

8.16.15

291

TSAGKALAS Ioannis

ΜΑΡΑΘΟΝΩΔΡΟΜΟΙ ΑΓΙΑΣ

8.16.16

292

MARTOU Nikoleta

Kasimis Training

8.16.55

293

SANOUDOU Zinia

Φλόγα

8.17.33

294

ZITAKIS Pavlos

ExploreTheOutside

8.17.46

295

SIPSAS Sotirios

ΑΠΟΛΛΩΝ

8.17.51

296

ALEXOS Evagelos

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΑΣ

8.18.18

297

ZISIS Evaggelos

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

8.18.27

298

BASIAKOS Panagiotis

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

8.19.05

299

BELLAS Konstantinos

ΠΕΛΚΑ

8.19.24

300

TSEKAS Dimitrios

Fifth Element

8.19.41

301

ALEXAKIS Adam

 

8.20.08

302

LAIMODETIS Panagiotis

APOLLONIO RUNNING CLUB

8.21.03

303

PAPADOPOULOS Ilias

Ο.Σ.Π.Ε.Γ.

8.21.46

304

VLACHOS Stamatis-renos

EOS KOMOTINIS

8.23.09

305

POLYCHRONIDIS Ioannis

Drama Trail Running Team

8.25.00

306

PORFYRIS Aristotelis

ROCmarathon

8.25.03

307

KOUROUKLIS Athanasios

Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ

8.25.03

308

MAMANIDOU Georgia

 

8.25.07

309

KALIMERIS Dimitrios

 

8.25.31

310

TOUGAARD Niels

 

8.25.58

311

DEDOUSIS Ioannis

 

8.26.18

312

LIXANDRU Daniel

Corporeanima

8.26.48

313

GEORGOULOPOULOS Nikolaos

 

8.27.24

314

DOVEREN Peter

 

8.27.41

315

VAMVOUKAKIS Antonis

O.Y.ΚΡΗΤΗΣ

8.28.05

316

BEIS Nikolaos

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

8.29.11

317

TARRE Eduard

UE SANT JOAN

8.29.40

318

KOULIS Spyridon

ΠΣΕΕΔ/ΣΑΚ

8.29.58

319

KALAGLARSKI Damyan

CC "Odrinski"

8.30.14

320

TRAGOUSTIS Georgios

 

8.30.21

321

VASILOPOULOU Eleftheria

 

8.30.24

322

MAKRIDIS Anastasios

 

8.30.40

323

SPAHIS Konstantinos

ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

8.31.24

324

STAVGIANOUDAKIS Stelios

Kasimis Training

8.31.37

325

LIONTOS Theodoros

Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

8.31.38

326

KYRIAKAKIS Charalampos

Πανεπιστήμιο Κρήτης

8.31.39

327

TSIOLIS Georgios

ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ

8.31.39

328

RAZVAN GABRIEL Barbieru

InAlergare

8.31.40

329

PAPADOPOULOS Panagiotis

DoctorAnyTime.gr

8.31.42

330

FILIPPOUSIS Manolis

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

8.31.49

331

PAPADOPOULOS Ioannis

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

8.31.52

332

STRATIGOS Kostas

CORFU MOUNTAIN TRAIL

8.31.57

333

KONSTANTINIDIS Leodios

 

8.32.03

334

TRASAVAROS Georgios

ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου

8.32.27

335

STAN Turcu

Ro Club Marathon

8.32.33

336

MOSIOS Evagelos

Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ

8.32.54

337

NESTOROPOULOS Konstantinos

Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ

8.33.07

338

DARDAGANIS Theodoros

ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

8.33.09

339

DILIDAS Aristotelis

ΑΠΣ Απόλλων Δυτ. Αττικής

8.33.12

340

CHASKIS Georgios

Fifth Element

8.33.46

341

KOGIAS Georgios

KOUKOUTEAM-ΣΥΛ.ΔΡ.ΒΕΡΟΙΑΣ

8.34.39

342

DAIAKIS Dimitrios

 

8.34.49

343

KOUTSOGIANNOPOULOU Sofia

 

8.34.55

344

PETROPOULOS Alexadros

Lepanto Runners

8.35.52

345

ALEVIZAKIS Georgios

Συλ μαραθωνοδρομων Κρητης

8.36.39

346

TSOLOS Konstantinos

Sea World Diving Center

8.37.22

347

VITTAKIS Nikolaos

CHIOS RUNNING

8.37.34

348

KRITIKOS Marios

 

8.38.19

349

STEFANOU Vasilios

 

8.39.22

350

STEFANOU EUSTATHIOS

 

8.39.24

351

LEMONIDIS Iraklis

 

8.40.05

352

STEFANIDIS Nikolaos

SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVA

8.40.14

353

PANAGIOTOPOULOS Vasilios

 

8.40.46

354

SYMEONIDIS Pantelis

 

8.41.11

355

GRIGORIOU Konstantina

 

8.41.22

356

LEBESIS Georgios

 

8.41.22

357

DONOS Constantin

Amicii Salvamont Brasov

8.41.34

358

KONDOROS Konstantinos

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8.41.47

359

MOURMOURIS Loukas

 

8.42.30

360

DAN ALEXANDRU Racoti

 

8.42.54

361

PAPADOPOULOS Michael

Les Trailers

8.43.23

362

SKORDAS Paschalis

Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ

8.44.12

363

MASTROCHRISTOS ATHANASIOS

THIVA

8.44.44

364

TSAPARELIS Ilias

Volta Running Team

8.44.46

365

STANCIU Ion

Les Marmottes Fortes

8.44.50

366

FAVARIO Ingrid

Les Marmottes Fortes

8.44.50

367

KAVALIERATOU Eleni

ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ

8.44.58

368

BOURLAS Fidias

ΕΨΙΛΟΝ

8.45.12

369

KAUPPINEN Sami

Red Runners

8.46.31

370

GEORGOPOULOU Victoria

EOΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8.46.42

371

SAKKAS Vasileios

ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

8.49.27

372

ARGYRIOU Georgios

DHL

8.49.29

373

SOFRAS Michalis

 

8.49.41

374

KRANA Sofia

 

8.49.58

375

PETROCHILOS ATHANASIOS

 

8.50.38

376

VOULTSIADIS Vasilios

Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ

8.50.57

377

ZVETZOURI Areti

 

8.50.58

378

TSIMOGIANNIS Spiridon

Kourkourikis training group

8.51.12

379

DELIGIANNIS Michael

 

8.51.23

380

SOULIOTIS Evangelos

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΑΣ

8.51.48

381

KOTIDIS Panagiotis

 

8.52.10

382

PAGKOU George

APOLLON DA / INSHAPE R.T.

8.52.26

383

KOKONAS Ioannis

 

8.52.31

384

BOTELIS Lazaros

Dynafit

8.54.14

385

TSOLAKIS VASILEIOS

Kasimis Training

8.55.03

386

DRAKOPOULOS Ioannis

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

8.55.21

387

VASILAS Κωνσταντίνος

CORFU MOUNTAIN TRAIL

8.56.03

388

LEVENTIS Aggelos

 

8.56.26

389

MARIUS Junoiu

Pachamama Romania

8.57.22

390

ALEXANDRU Stratulat

 

8.57.37

391

STAVROU Thrasivoulos

 

8.57.42

392

DOUANOGLOU Prodromos

 

8.57.51

393

LASKARELIS Nikolaos- Marios

ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου

8.58.06

394

MELANOFRYDIS Georgios

 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

8.58.28

395

MALIBORSKA-KIRIAKOU Irena

irenastrainigteam-AKSAM

8.58.40

396

TSARAFLIS Konstantinos

 

8.58.48

397

LYKISSAS Gerasimos

 

8.58.51

398

ELEUTHERIADOU Maria

Go Sport

8.58.57

399

TSITSOS Evagelos

Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ

8.59.07

400

FRAGIADAKIS Nikolaos

Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9.00.12

401

MOUZAKITIS Georgios

ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

9.00.14

402

MAVROGIANNIS Pavlos

   

403

ARMAND-OVIDIU Ruica

 

CP-5

404

GABRANIS SPIROS

METSOVORAMA CAFE BAR

CP-5

405

TSACHALIDIS georgios

Sea World Diving Center

CP-5

406

MICHAILIDIS Vasilios

 

CP-3

407

NIOPLIAS Xristos

Siatista mountain runners

CP-2

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας