ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

newspaper-2


 Δελτία Τύπου Δ.Σ. Συλλόγου μας

Περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

images 1

Αποτελέσματα των μελών του συλλόγου μας στους αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Athens-Classic-Marathon 2

Φωτογραφίες των τελευταίων συμμετοχών μας σε αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Αποτελέσματα 7ου Ορεινού Αγώνα Ναμάτων 2014

                                                       Αποτελέσματα Ανδρών
 
           Επώνυμο                               Όνομα              Χρόνος Κορυφής  Τερματισμός           Σύλλογος
 
     1   ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                     :51:50                 1:46:26   LA SPORTIVA SIATISTA
     2   ΠΛΑΚΕΤΑΣ                ΚΟΣΜΑΣ                             :55:45          1:54:35   ORKA TEAM KASIMIS TRAINING
     3   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   :56:30                 1:55:27   TECNICA
     4   ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   :57:49                 1:58:33   ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΛΑΜΠ
     5   ΝΟΥΛΑΣ                   ΒΑΓΓΕΛΗΣ                         :57:48            2:02:05   KASIMIS TRAINING - ΚΑΣΤΟΡΙΑ
     6   ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΗΣ           ΘΕΟΧΑΡΗΣ                      1:00:12                 2:02:46   FLOGA / INOV8
     7   ΛΙΑΜΠΗΣ                  ΣΠΥΡΟΣ                             :59:47                 2:03:05   ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
     8   ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:03:02                 2:04:25   Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
     9   ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    1:00:48                 2:04:35  Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    10   ΓΚΑΤΣΑΣ                  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              1:02:40               2:07:48   SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
    11   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ       ΚΩΣΤΑΣ                           1:03:25                 2:08:46
    12   ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       1:06:17                 2:10:20   ΣΔΥ.ΚΟΖΑΝΗΣ
    13   ΜΑΣΣΑΣ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:05:00                 2:12:56   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    14   ΝΤΑΟΥΛΑΣ                ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      1:06:16                 2:14:20  ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    15   ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ                           1:03:50              2:15:07   ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
    16   ΣΙΩΧΟΣ                    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                       1:06:25                 2:15:13   ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    17   ΠΕΓΙΟΣ                    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ              1:02:30                 2:15:33  ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
    18   TOM                        PARTS                            1:11:25                 2:15:47   ΒΛΑΣΤΗ
    19   ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:07:55                 2:16:17  ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
    20   ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ             ΒΑΓΓΕΛΗΣ                        1:06:00                 2:16:54
    21   ΠΟΛΥΖΟΣ                 ΧΑΡΙΤΩΝ                          1:07:22            2:17:57   SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
    22   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ         ΘΕΟΔΩΡΟΣ                      1:09:05                 2:18:59   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    23   ΘΑΝΟΣ                    ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:04:00                 2:19:29   TECNICA TRAILL RUNNING
    24   ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ             ΝΙΚΟΣ                             1:08:00                 2:19:52  ΑΠΣΔ"ΖΕΥΣ"ΠΙΕΡΙΑΣ
    25   ΚΑΤΣΑΡΑΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:02:41                 2:20:32   Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
    26   ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ             ΑΝΤΩΝΗΣ                        1:06:14                 2:21:06   DRYMOS RUNNING TEAM
    27   ΚΩΤΣΙΔΗΣ                 ΓΕΗΡΓΟΡΗΣ                     1:09:15                 2:21:14
    28   ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:10:20                 2:21:15   ΣΔΟΕ
    29   ΝΤΕΜΚΑΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:04:32                 2:21:50   ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    30   ΚΟΓΙΑΣ                     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:05:30                 2:22:03  KOUKOU TEAM
    31   ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ             ΠΕΤΡΟΣ                          1:09:44                 2:22:07  Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗ
    32   ΝΙΟΠΛΙΑΣ                 ΧΡΗΣΤΟΣ                       1:09:26               2:23:28   SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
    33   ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ            ΗΛΙΑΣ                             1:12:10                 2:23:32   ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ
    34   ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ           ΚΩΣΤΑΣ                           1:00:07                 2:23:41
    35   ΝΑΤΣΙΟΣ                  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       1:08:42                 2:24:00   ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
    36   ΠΑΡΙΖΑΣ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:08:46                 2:24:07   ΠΟ. ΦΥ. Ο. ΝΑΟΥΣΑΣ
    37   ΠΟΥΛΙΟΣ                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   1:11:00                 2:24:17   ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    38   ΧΑΛΚΙΔΗΣ                 ΝΙΚΟΣ                             1:08:32                 2:24:57
    39   ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:11:35                 2:25:00   ΣΔΥΚ
    40   ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   1:09:22                 2:25:00   ΣΔΟΕ
    41   ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ              ΧΑΡΗΣ                            1:08:00                 2:25:42
    42   ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:10:22                 2:25:48  Σ.Ε.Β.Α.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
    43   ΣΙΟΛΔΑΣ                   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:11:00                 2:27:00
    44   ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             1:10:00             2:27:22   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    45   ΣΚΟΡΔΑΣ                  ΠΑΝΤΕΛΗΣ                       1:11:50                 2:28:12  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
    46   ΤΟΥΜΑΛΙΔΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                          1:19:18                 2:28:28   ΣΔΥΘ
    47   ΠΑΝΤΖΗΣ                 ΜΙΧΑΛΗΣ                         1:13:00                 2:29:11   ΣΟΥΛΙ
    48   ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ             ΘΑΝΑΣΗΣ                        1:12:00                 2:29:45
    49   ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:13:00                 2:30:13   Σ.Δ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    50   ΓΩΓΟΣ                     ΣΠΥΡΙΔΩΝ                        1:09:45                 2:30:58   ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    51   ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ               ΑΝΤΩΝΗΣ                       1:13:00             2:31:14   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
    52   ΝΑΤΣΙΟΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:11:00                 2:31:14   ΚΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ
    53   ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:14:40                 2:32:15
    54   ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:13:58                 2:32:25   EQΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    55   ΣΙΣΚΟΣ                    ΤΡΥΦΩΝ                          1:16:22                 2:33:51   ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    56   ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ         ΑΧΙΛΛΕΑΣ                        1:10:55                 2:34:05   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    57   ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:17:40                 2:35:26   ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    58   ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:13:52                 2:35:26   SDO EORDAIAS
    59   ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ         ΤΡΥΦΩΝ                          1:13:00                 2:36:49   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    60   ΛΑΜΠΑΚΗΣ               ΓΡΗΓΟΡΗΣ                       1:13:00                 2:37:05   RODOPI ADVENDURUN
    61   ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 1:13:00               2:37:25   ΣΥΛΛΟ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
    62   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ                         1:13:10                 2:37:25   ΣΔΟΕ
    63   ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ               ΘΩΜΑΣ                           1:15:45                 2:37:29  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    64   ΜΗΝΑΣ                     ΠΕΤΡΟΣ                          1:14:19                2:37:49   Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ OIKOKINISI.GR
    65   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ         ΠΑΝΤΕΛΗΣ                       1:17:45                 2:38:50
    66   ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ          ΣΥΜΕΩΝ                          1:16:25                 2:39:25
    67   ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      1:15:22                 2:39:58
    68   ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:19:25                 2:40:25   ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - ΒΛΑΣΤΗ
    69   ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΗΣ          ΑΝΕΣΤΗΣ                         1:16:40                 2:41:47  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    70   ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ               ΞΕΝΟΚΡΑΤΗΣ                   1:21:58                 2:43:00
    71   ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:19:00                 2:43:00   ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    72   ΝΙΚΑΣ                      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    1:15:40                 2:43:17   ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    73   ΔΟΥΛΙΑΚΑΣ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   1:20:30                 2:43:51  ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ
    74   ΒΟΤΣΗΣ                   ΣΙΔΕΡΗΣ                          1:15:15                 2:45:01   MOUNTAIN GALATINI
    75   ΜΟΣΙΟΣ                   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      1:17:25                 2:45:01   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    76   ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      1:19:22                 2:45:10
    77   ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   1:17:38                 2:45:30   Α.Σ.ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    78   ΓΡΟΥΙΟΣ                  ΓΙΩΡΓΟΣ                          1:17:30                 2:45:30   ΣΔΥΘ
    79   ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ            ΓΙΑΝΝΗΣ                          1:17:10                 2:45:54
    80   ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       1:23:30                 2:46:13   ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    81   ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ           ΚΩΣΤΑΣ                           1:19:50                 2:46:22   ΡΑΞΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
    82   ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:22:45                 2:46:27   ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    83   ΤΣΙΡΩΝΗΣ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:24:00                 2:46:29   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ(ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ)
    84   ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ              ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:18:25                 2:47:02
    85   ΣΚΟΡΔΑΣ                  ΠΑΣΧΑΛΗΣ                       1:21:10                 2:47:18
    86   ΚΑΛΦΑΣ                   ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:20:00                 2:49:39   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    87   ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ              ΔΑΜΙΑΝΟΣ                       1:26:00                 2:50:07
    88   ΠΑΝΑΤΣΑΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:13:30                 2:50:07   Καστοριά
    89   ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:16:15                 2:50:07
    90   ΤΟΛΙΟΣ                    ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      1:23:06                 2:50:16   ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    91   ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:25:00                 2:50:20
    92   ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:22:30                 2:50:29
    93   ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        1:17:32                 2:51:40
    94   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:20:25                 2:51:56   ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ
    95   ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:22:00                 2:52:00   ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ
    96   ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:20:40                 2:52:20   KATERINI TRAIL RUNNING
    97   ΓΡΑΒΑΝΗΣ                ΛΕΩΝΙΔΑΣ                        1:23:41                 2:52:23   ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    98   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΛΑΖΑΡΟΣ                         1:27:08                 2:52:32   ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    99   ΜΠΕΚΟΣ                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                     1:21:50           2:52:53   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  100   ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     1:24:00                 2:53:39   ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΣΕΡΒΙΩΝ
  101   ΖΙΩΓΟΣ                    ΕΥΘΥΜΙΟΣ                       1:22:17                 2:54:52
  102   ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ             ΠΕΤΡΟΣ                          1:26:45                 2:55:25
  103   ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ           IVANNHS                         1:27:15                 2:55:30   ΒΛΑΣΤΗ
  104   ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ              ΓΙΩΡΓΟΣ                          1:26:00                 2:56:20   ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  105   ΔΗΜΑΔΗΣ                 ΣΤΕΦΑΝΟΣ                      1:21:55            2:57:10   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
  106   ΚΑΣΕΚΤΣΗΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:22:35                 2:57:21   ΣΔΟΕ
  107   ΠΕΝΤΕΛΑΣ                ΚΩΣΤΑΣ                           1:27:40                 2:58:00   ΚΟΥΦΑΛΙΑ
  108   ΚΟΥΡΤΗΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                   2:59:15
  109   ΚΟΤΣΕΛΙΔΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    1:24:00                 2:59:30
  110   ΒΑΡΔΑΡΗΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:17:20                 3:00:50
  111   ΒΛΑΧΟΣ                   ΑΝΕΣΤΗΣ                         1:24:00                 3:01:22
  112   ΓΚΟΛΕΜΑΣ                ΚΩΣΤΑΣ                           1:26:00                 3:01:58   ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
  113   ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ               ΠΑΥΛΟΣ                          1:25:44                 3:02:10
  114   ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ               ΠΑΝΤΕΛΗΣ                       1:28:00                 3:02:30   ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ
  115   ΒΑΛΙΩΤΗΣ                 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                      1:27:30                 3:02:55  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
  116   ΒΑΛΙΩΤΗΣ                 ΚΩΣΤΑΣ                           1:27:00               3:02:55   ELASSONA GREEN RUNNING
  117   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      1:23:20                 3:03:05   ΑΠΣΔ ¨ΖΕΥΣ¨ ΠΙΕΡΙΑΣ
  118   ΚΙΛΗΣ                      ΚΥΡΙΑΚΟΣ                        1:26:00                 3:05:12   ΣΔΟΕ
  119   ΚΟΣΜΙΔΗΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ-                       1:29:15                 3:05:55
  120   ΒΑΒΔΙΝΟΣ                 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ                 1:28:15                 3:06:50   ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  121   ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                          1:25:00                 3:06:50
  122   ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ               ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      1:28:35                 3:07:10   ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ
  123   ΜΠΕΛΛΑΣ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:24:00                 3:07:14   Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
  124   ΜΠΕΛΛΑΣ                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     1:24:00                 3:07:14   Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
  125   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                1:32:35                 3:07:40   Σ.Δ.Ο.Ε
  126   ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                      1:33:10                 3:07:45   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
  127   ΑΛΕΞΙΟΥ                   ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       1:26:00                 3:10:45
  128   ΚΑΡΑΛΙΑΣ                 ΘΩΜΑΣ                           1:31:19                 3:11:47   ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
  129   ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ               ΠΑΥΛΟΣ                          1:27:10                 3:12:07
  130   ΜΠΕΝΕΤΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       1:28:45                 3:12:07   ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  131   ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ              ΣΠΥΡΟΣ                          1:21:52                 3:13:00   ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
  132   ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ               ΒΑΣΙΛΗΣ                          1:24:00                 3:13:22   ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
  133   ΤΣΙΑΡΑΣ                   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                       1:24:00                 3:13:30   ΣΔΥ ΒΕΡΟΙΑΣ
  134   ΠΡΑΠΑΣ                   ΦΩΤΙΟΣ                        1:29:17                 3:15:00  ΧΡΥΣΤΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 15
  135   ΕΥΘΥΜΙΟΥ                ΣΠΥΡΟΣ                          1:33:22                 3:18:58   Ε.Ο.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
  136   ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ             ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    1:32:20                 3:19:05
  137   ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ            ΣΤΕΛΙΟΣ                          1:31:15                 3:19:27   ΝΑΜΑΤΑ
  138   ΜΠΑΙΡΑΣ                  ΜΑΝΟΣ                           1:37:40                 3:25:05   XANTHI RUNNERS
  139   ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ             ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       1:31:45                 3:25:15   ΣΔΟΕ
  140   ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ           ΧΑΡΙΤΩΝ                          1:32:40                 3:25:50   ΣΔΥΘ
  141   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ                       1:43:00                 3:26:30  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
  142   ΓΕΡΑΚΗΣ                  ΧΡΗΣΤΟΣ                        1:36:59                 3:31:40   ΦΛΩΡΙΝΑ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
  143   ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ             ΜΙΧΑΗΛ                           1:38:50                 3:32:50
  144   ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                       1:35:20                 3:36:50
  145   ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                   1:41:52                 3:37:58
  146   ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΣΙΔΗΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    1:40:20                 3:38:38   ΣΔΟΕ
  147   ΚΑΜΠΑΝΗΣ               ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ              1:48:42                 3:39:22   ΣΔΥΘ
  148   ΡΙΣΤΑΣ                     ΠΕΤΡΟΣ                      1:41:00                 3:42:45   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
  149   ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    1:37:35                 3:45:40   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  150   ΔΕΡΜΕΝΑΚΗΣ            ΣΤΕΛΙΟΣ                          1:48:30                 3:46:58   ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ",
  151   ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   1:48:58         3:47:10   ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  152   ΤΣΙΑΡΑΣ                   ΣΩΤΗΡΙΟΣ                       1:53:17          3:57:12   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  153   ΜΠΑΓΙΟΣ                  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ                 1:45:20                 4:00:44   ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
  154   ΜΠΑΓΙΟΣ                  ΙΩΑΝΝΗΣ                         1:45:25         4:00:45   ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
  155   ΖΩΤΟΣ                     ΗΛΙΑΣ                             1:46:35                 4:03:22
  156   ΚΑΖΙΑΝΗΣ                 ΦΩΤΙΟΣ                           1:56:25                 4:05:41   ΣΥΛ--ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  157   ΡΑΔΟΣ                     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                    1:46:40                 4:06:59   ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  158   ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       2:00:00                 4:07:02
  159   ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                   1:57:10                 4:10:15  ΟΡΟΠΑΙΔΙΚΟΣ Π.ΦΥΤΙΛΗ
  160   ΣΑΜΑΛΗΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ                         1:27:30                 4:11:47   ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
  161   ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     2:02:12                 4:24:46
  162   ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ             ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ                   2:02:00                 4:24:46
  163   ΠΙΣΤΑΒΑΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ                         2:01:08                 4:30:40
 
                                                                    Αποτελέσματα Γυναικών
 
 
                  Επώνυμο                          Όνομα                 Χρόνος Κορυφής Τερματισμός  Σύλλογος
     1   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                     ΤΑΝΙΑ                          1:13:25             2:30:29  Ο.Α.Λ.Θ
     2   ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ                           ΣΤΕΦΑΝΙ                      1:14:10             2:34:45  ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
     3   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ                     ΕΦΗ                            1:18:00             2:45:30  ΣΔΥΘ
     4   ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ                           ΜΑΡΙΝΑ                       1:23:40             2:52:23  ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
     5   ΜΗΤΣΙΟΥ                                ΓΕΩΡΓΙΑ                       1:26:00             2:52:52  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
     6   TSIRI                                     AIKATERINI                    1:24:00             2:54:40SNOWLAND TEAM VERIA
     7   ΓΕΡΑΚΗ                                  ΕΛΕΝΗ                        1:24:00             2:57:17
     8   ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ                            ΡΑΝΙΑ                          2:02:37             3:02:10  ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ αΖΕΥΣ
     9   ΜΠΙΛΛΙΜΗ                               ΒΙΟΛΕΤΤΑ                    1:28:30             3:13:30  ΦΛΩΡΙΝΑ-ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
    10   ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ                        ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                 1:33:25             3:18:58  ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    11   ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ                        ΤΑΝΙΑ                          1:41:30             3:25:58  ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    12   ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ-ΜΙΧΟΥ               ΝΑΤΑΛΙΑ                      1:38:25             3:32:50  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
    13   ΑΓΓΕΛΗ                                  ΑΡΕΤΗ                         1:48:15            3:42:40  Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    14   ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ                           ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ                 1:49:55             3:42:40
    15   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ                         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                  2:04:30             3:57:11Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    16   ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ                           ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                  2:10:10             4:23:40
 

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας