ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

newspaper-2


 Δελτία Τύπου Δ.Σ. Συλλόγου μας

Περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

images 1

Αποτελέσματα των μελών του συλλόγου μας στους αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Athens-Classic-Marathon 2

Φωτογραφίες των τελευταίων συμμετοχών μας σε αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

7ος Ορειβατικός Μουρίκιος Δρόμος

Αποτελέσματα γενικής σειράς 25.600 μέτρων 
Αρ ΧΡΟΝΟΣ ΦΥΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝ ΣΕΙΡΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ57 1 55 58 Α 25Α2 1 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
53 1 57 00 Α 25Α1 2 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ
10 2 01 49 Α 25Α1 3 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Kassimis training Inov8 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
7 2 02 45 Α 25Α2 1 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ ΣΔΟΕ ΑΡΔΑΣΣΑ
103 2 04 50 Α 25Α2 2 ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΩΝ ΚΛΑΜΠ
34 2 08 17 Α 25Α2 3 PARTS TOM bee fit club ΚΑΣΤΟΡΙΑ
33 2 10 22 Α 25Α2 4 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
26 2 11 19 Α 25Α1 1 ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ & ΑΠΟΕΤΕΡΕΙΑ TECHICA ΙΩΑΝΝΙΝΑ
8 2 12 16 Α 25Α3 1 ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΟΕ ΜΗΛΟΧΩΡΙ
66 2 12 24 Α 25Α1 2 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
107 2 13 57 Α 25Α2 5 ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MOUNTAIN RUNNERS ΣΙΑΤΙΣΤΑ
98 2 14 49 Α 25Α3 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 2 16 01 Α 25Α2 6 ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑ
44 2 16 37 Α 25Α1 3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
4 2 17 53 Α 25Α3 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 8
54 2 20 04 Α 25Α3 4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
106 2 20 04 Α 25Α3 5 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
24 2 20 19 Α 25Α4 1 ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΓΑΣ
28 2 21 14 Α 25Α4 2 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
72 2 22 12 Α 25Α1 4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗ
9 2 22 45 Α 25Α3 6 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΔΟΕ
14 2 22 51 Α 25Α1 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ
67 2 23 05 Α 25Α3 7 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
82 2 24 31 Α 25Α4 3 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ green running team ΕΛΑΣΣΟΝΑ
74 2 25 09 Α 25Α2 7 ΚΟΚΟΡΑΣ ΣΑΚΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
105 2 28 12 Α 25Α3 8 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΟΕ
90 2 28 59 Α 25Α2 8 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GREEN RUNNING ΖΕΥΣ
88 2 29 22 Α 25Α2 9 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 2 30 30 Α 25Α4 4 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΔΟΕ
36 2 31 30 Α 25Α3 9 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ flying Geese running team ΚΑΣΤΟΡΙΑ
39 2 31 30 Α 25Α3 10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
46 2 32 05 Α 25Α4 5 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΑΣΣΩΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
89 2 32 05 Α 25Α2 10 ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GREEN RUNNING ΖΕΥΣ
79 2 33 06 Α 25Α2 11 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
37 2 33 12 Α 25Α3 11 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
1 2 33 51 Α 25Α4 6 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΟΕ
83 2 33 51 Θ 25Γ2 1 ΝΤΟΒΑ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
12 2 36 19 Α 25Α3 12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΣΒ Η ΝΙΚΗ
68 2 36 57 Α 25Α5 1 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
97 2 37 08 Α 25Α3 13 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
73 2 37 34 Α 25Α3 14 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
6 2 38 07 Α 25Α5 2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ
2 2 38 22 Α 25Α4 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
85 2 38 33 Α 25Α2 12 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
56 2 39 31 Α 25Α3 15 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
11 2 40 15 Α 25Α3 16 ΜΑΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ
23 2 40 31 Α 25Α4 8 ΒΕΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΡΓΑΣ
31 2 41 52 Α 25Α5 3 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
101 2 42 22 Α 25Α1 6 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
18 2 42 29 Θ 25Γ2 2 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
75 2 43 15 Α 25Α3 17 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
77 2 43 25 Α 25Α3 18 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
94 2 43 25 Α 25Α2 13 ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
49 2 44 01 Α 25Α2 14 ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
52 2 44 01 Α 25Α3 19 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΕ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
16 2 45 00 Α 25Α4 9 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
41 2 45 00 Α 25Α3 20 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
47 2 45 00 Α 25Α3 21 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗ
45 2 45 08 Α 25Α3 22 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
29 2 45 20 Α 25Α4 10 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
15 2 45 44 Α 25Α4 11 ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
32 2 47 11 Α 25Α3 23 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
48 2 49 35 Α 25Α4 12 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
100 2 49 35 Α 25Α3 24 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ-ΣΔΟΕ
91 2 49 46 Α 25Α2 15 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΔΥΚ
92 2 49 46 Α 25Α2 16 ΒΟΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 2 49 57 Θ 25Γ2 3 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
84 2 50 20 Α 25Α2 17 ΜΠΕΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
93 2 51 17 Α 25Α4 13 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
20 2 52 56 Α 25Α3 25 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
65 2 54 14 Α 25Α2 18 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΛΑΡΙΣΣΑ
42 2 54 47 Α 25Α3 26 ΘΩΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΝΤΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ
35 2 56 53 Α 25Α4 14 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΤΗ ΚΟΖΑΝΗ
58 2 59 33 Α 25Α4 15 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
62 2 59 33 Α 25Α3 27 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
63 3 01 37 Α 25Α3 28 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
69 3 05 01 Α 25Α3 29 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ
27 3 06 04 Α 25Α1 7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ
95 3 06 29 Α 25Α3 30 ΠΑΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ
99 3 06 29 Α 25Α2 19 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΔΡΟΠΕΚ
50 3 06 32 Α 25Α3 31 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΟΕ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
38 3 07 03 Α 25Α6 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΚ ΚΟΖΑΝΗ
40 3 07 03 Α 25Α2 20 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
59 3 10 29 Α 25Α2 21 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
61 3 12 12 Α 25Α4 16 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
70 3 12 12 Α 25Α3 32 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΟΕ ΛΑΡΙΣΑ
71 3 14 56 Α 25Α2 22 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
55 3 15 06 Α 25Α3 33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ VERSON END ΚΑΣΤΟΡΙΑ
19 3 19 15 Α 25Α3 34 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
21 3 19 15 Α 25Α5 4 ΤΣΙΠΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
22 3 20 42 Α 25Α6 2 ΟΥΖΟΧΑΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΜΓ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ
51 3 24 35 Α 25Α5 5 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
13 3 24 56 Α 25Α3 35 ΜΑΓΓΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΤΠ
25 3 29 36 Α 25Α4 17 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΡΟΣ ΠΑΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
102 3 29 36 Α 25Α3 36 ΠΡΑΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΔΟΕ
80 3 30 31 Α 25Α4 18 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
81 3 30 31 Α 25Α5 6 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
17 3 32 06 Α 25Α1 8 ΔΕΡΜΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
108 3 32 40 Θ 25Γ2 1 ΤΣΙΦΑΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΖΑΝΗ
76 3 35 12 Α 25Α2 23 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
87 3 52 11 Θ 25Γ2 2 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ green running team ΕΛΑΣΣΟΝΑ
86 3 54 37 Α 25Α1 9 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ
Αποτελέσματα γενικής σειράς 10 χιλιομέτρων
ΑΡ. ΧΡΟΝΟΣ ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ280 0 43 43 1 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242 0 43 53 2 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
334 0 44 06 3 ΣΕΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
338 0 44 20 4 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΚ
303 0 45 33 5 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
281 0 48 22 6 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ
313 0 50 13 7 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
329 0 51 27 8 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΟΑ
290 0 51 42 9 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
241 0 51 49 10 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΔΥΘ
250 0 52 00 11 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΡΟΔΗ ΛΑΤΟΜΑΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
318 0 52 38 12 ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
254 0 53 26 13 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
267 0 53 27 14 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
269 0 53 48 15 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
279 0 53 49 16 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
319 0 53 56 17 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ
286 0 54 01 18 ΚΑΡΑΒΑΛΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
310 0 54 20 19 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
341 0 54 28 20 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
304 0 54 28 21 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
240 0 55 29 22 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Φ. ΕΜΠΟΡΙΟΥ
307 0 56 16 23 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
212 0 56 18 24 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
210 0 56 36 25 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
224 0 56 47 26 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEGANCE
251 0 56 48 27 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
330 0 57 26 28 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΑ
258 0 57 38 29 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
253 0 57 56 30 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
328 0 57 59 31 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204 0 58 42 32 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΔΟΕ
213 0 58 47 33 ΣΤΟΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
274 0 59 16 34 ΔΟΥΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
301 0 59 16 35 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΜΑΚΗΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ
207 0 59 35 36 ΒΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
239 0 59 53 37 ΒΛΑΧΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
320 0 59 58 38 ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259 1 00 16 39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
324 1 00 27 40 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
271 1 00 27 41 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
306 1 00 44 42 ΒΟΤΣΙΟΥ ΦΕΝΙΑ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
295 1 00 44 43 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
238 1 00 51 44 ΦΛΩΡΟΥ ΕΦΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
293 1 01 29 45 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
298 1 02 20 46 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
206 1 02 20 47 ΠΑΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
297 1 02 30 48 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
284 1 03 34 49 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272 1 03 37 50 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
332 1 03 39 51 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
252 1 04 11 52 ΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΙΜΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
202 1 04 16 53 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ
270 1 04 30 54 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
326 1 04 49 55 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
302 1 05 02 56 ΛΙΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
244 1 15 00 57 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
308 1 15 00 57 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
222 1 15 00 57 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209 1 15 00 57 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226 1 15 00 57 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ELEGANCE
236 1 15 00 57 ΒΑΖΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΔΟΕ
296 1 15 00 57 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
263 1 15 00 57 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
223 1 15 00 57 ΒΕΛΕΝΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΔΟΕ
278 1 15 00 57 ΒΕΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
243 1 15 00 57 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
256 1 15 00 57 ΓΟΥΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
327 1 15 00 57 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΒΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249 1 15 00 57 ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛΕΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
245 1 15 00 57 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΛΕΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
285 1 15 00 57 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔΟΕ
283 1 15 00 57 ΔΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚ
205 1 15 00 57 ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
276 1 15 00 57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΩΤΑΣ
248 1 15 00 57 ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΕΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
246 1 15 00 57 ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΕΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
257 1 15 00 57 ΕΞΑΡΧΟΥ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
299 1 15 00 57 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
331 1 15 00 57 ΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
335 1 15 00 57 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ
339 1 15 00 57 ΙΤΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
340 1 15 00 57 ΙΤΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
247 1 15 00 57 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΥΠ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
289 1 15 00 57 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
305 1 15 00 57 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
235 1 15 00 57 ΚΑΣΕΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΟΕ
322 1 15 00 57 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΚ
229 1 15 00 57 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔΟΕ
227 1 15 00 57 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEGANCE
201 1 15 00 57 ΚΟΖΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΔΟΕ
237 1 15 00 57 ΚΟΛΛΥΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
333 1 15 00 57 ΚΟΡΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΔΥΚ
277 1 15 00 57 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΟΕ
264 1 15 00 57 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS ΚΟΖΑΝΗ
316 1 15 00 57 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ
221 1 15 00 57 ΚΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΟΕ
208 1 15 00 57 ΚΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΟΕ
203 1 15 00 57 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΟΕ
288 1 15 00 57 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
260 1 15 00 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
218 1 15 00 57 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
311 1 15 00 57 ΛΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
265 1 15 00 57 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
317 1 15 00 57 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΚ
211 1 15 00 57 ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
266 1 15 00 57 ΜΑΡΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
314 1 15 00 57 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΑΛΕΚΑ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
215 1 15 00 57 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ
262 1 15 00 57 ΜΙΜΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
323 1 15 00 57 ΝΕΣΤΩΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΔΥΚ
273 1 15 00 57 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
225 1 15 00 57 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELEGANCE
228 1 15 00 57 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΟΕ
312 1 15 00 57 ΞΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
325 1 15 00 57 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΝΤΕΛΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ
291 1 15 00 57 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
231 1 15 00 57 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΣΔΟΕ
336 1 15 00 57 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
219 1 15 00 57 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ELEGANCE
261 1 15 00 57 ΠΟΥΛΠΟΛΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
321 1 15 00 57 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΔΥΚ
309 1 15 00 57 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
232 1 15 00 57 ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΔΟΕ
230 1 15 00 57 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΟΕ
275 1 15 00 57 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
294 1 15 00 57 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
217 1 15 00 57 ΣΚΟΔΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΟΕ
220 1 15 00 57 ΣΟΥΝΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
214 1 15 00 57 ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΤΑΝΙΑ ΣΔΟΕ
234 1 15 00 57 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΟΕ
255 1 15 00 57 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
216 1 15 00 57 ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
268 1 15 00 57 ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
337 1 15 00 57 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ RESPECT THE NATURE
300 1 15 00 57 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ
292 1 15 00 57 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
282 1 15 00 57 ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ
287 1 15 00 57 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
315 1 15 00 57 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥΚ
233 1 15 00 57 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΟΕ 
Αποτελέσματα γενικής σειράς 5 χιλιομέτρων
ΑΡ. ΧΡΟΝΟΣ Σειρά ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ286 0 22 55 1 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
253 0 23 15 2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΟΝΕ
228 0 24 30 3 ΛΟΥΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
19 0 24 35 4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
265 0 24 36 5 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΥΚ
254 0 24 45 6 ΖΗΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
287 0 25 20 7 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
264 0 26 30 8 ΛΕΜΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
223 0 26 40 9 ΜΠΟΤΣΙΦΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
269 0 27 00 10 ΤΣΙΠΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
39 0 27 30 11 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
236 0 27 50 12 ΧΑΡΑΚΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΗΛΟΧΩΡΙ
280 0 28 00 13 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
270 0 29 00 14 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ
275 0 29 00 15 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
229 0 29 21 16 ΛΟΥΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
290 0 31 56 17 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
292 0 32 10 18 ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
256 0 32 36 19 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
43 0 32 45 20 ΣΑΜΑΛΤΑΝΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 0 34 05 21 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
234 0 34 10 22 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ
278 0 35 11 23 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
230 0 35 28 24 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
238 0 35 38 25 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗΣ ELEGANCE ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
110 0 35 45 26 ΣΠΟΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ
267 0 36 00 27 ΘΩΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ
262 0 36 06 28 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
271 0 36 19 29 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
296 0 36 25 30 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 0 36 44 31 ΛΟΥΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
297 0 36 45 32 ΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
247 0 37 33 33 ΜΠΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ELEGANCE
15 0 37 36 34 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 0 38 10 35 ΚΥΠΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
288 0 39 12 36 ΜΠΗΪΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
295 0 39 36 37 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231 0 39 52 38 ΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
268 0 39 56 39 ΤΣΙΠΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
245 0 40 24 40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ELEGANCE ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
285 0 40 35 41 ΜΑΡΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
258 0 41 00 42 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 0 41 30 43 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16 0 41 30 44 ΠΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
281 0 41 40 45 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
263 0 42 28 46 ΔΑΛΑΚΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249 0 42 56 47 ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ELEGANCE
237 0 42 56 48 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΕΛΛΑ ELEGANCE ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 76
248 0 42 56 49 ΜΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ELEGANCE
250 0 42 56 50 ΠΑΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ELEGANCE
242 0 42 56 51 ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ ELEGANCE
294 0 43 00 52 ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
266 0 43 35 53 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΔΥΚ
233 0 44 01 54 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ
293 0 44 10 55 ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
284 0 44 27 56 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
259 0 44 37 57 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
251 0 45 06 58 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ELEGANCE
227 0 45 53 59 ΤΣΟΥΧΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
226 0 45 58 60 ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
225 0 46 34 61 ΛΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
289 0 46 38 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
282 0 47 17 63 ΚΟΡΑΦΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΜΠΟΡΙΟ
51 0 47 17 64 ΤΣΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
244 0 48 12 65 ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ELEGANCE
279 0 49 14 66 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΦΗ ΓΡΕΒΕΝΑ
7 0 59 45 67 ΕΜΜΑΝΟΥΙΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241 0 59 45 68 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ELEGANCE ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
240 0 59 45 69 ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ELEGANCE
276 0 59 45 70 ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΕΦΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
277 0 59 45 71 ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
60 1 01 05 72 ΕΥΡΕΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 1 02 30 73 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
23 1 02 30 74 ΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΚΩΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 1 05 15 75 ΒΕΤΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ RESPECT THE NATURE
33 1 05 15 76 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΓΙΑ RESPECT THE NATURE ΚΟΖΑΝΗ
283 1 05 15 77 ΜΑΡΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟ
44 1 05 15 78 ΠΕΣΣΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
291 1 05 15 79 ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
274 1 07 15 80 ΒΕΛΕΝΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
272 1 07 15 81 ΚΟΜΙΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΟΕ
273 1 07 15 82 ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66 1 08 00 83 ΓΟΛΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 1 08 00 84 ΕΥΡΕΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 1 08 00 85 ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 1 08 00 86 ΤΣΑΛΚΙΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 1 09 00 87 ΠΑΝΤΕΛΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 1 09 00 88 ΠΑΝΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261 1 15 00 89 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
232 90 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας