ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

newspaper-2


 Δελτία Τύπου Δ.Σ. Συλλόγου μας

Περισσότερα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

images 1

Αποτελέσματα των μελών του συλλόγου μας στους αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Athens-Classic-Marathon 2

Φωτογραφίες των τελευταίων συμμετοχών μας σε αγώνες.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

4ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων (01/02/2015)

RANK

AGE CAT

NAME

CLUB

Χρόνος

1

1

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΥ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑ

00:42:25

1

1

ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

00:48:31

2

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

00:49:34

3

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ

Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ)

00:49:50

4

1

ΦΡΑΝΣΕΣΚΟ ΧΟΤΖΑ

ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

00:51:09

5

2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

IRENA'S TRAINING TEAM

00:51:14

6

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ

STOIKOS TRAINING

00:51:19

7

3

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ

ROAD RUNNERS ARNISSAS

00:53:38

8

3

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΡΑΓΚΟΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

00:54:29

9

4

ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00:54:34

10

2

ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

00:55:21

11

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

00:55:44

12

1

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

00:55:59

13

2

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ

0

00:56:10

14

5

ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΤΖΙΟΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

00:56:27

15

3

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΛΑΜΨΗ

00:56:41

16

6

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

00:57:08

17

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00:57:31

18

5

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΛΜΑΤΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

00:57:40

19

6

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

00:57:42

20

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΚΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

00:57:43

21

4

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

00:57:45

22

5

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑΣ

0

00:57:56

23

6

ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ

0

00:58:15

24

7

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

00:58:38

25

8

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

00:58:46

26

9

ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ

ΛΑΜΨΗ

00:58:46

27

8

ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΛΕΣΧΗ ΕΦΕΔΡΩΝ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ

00:58:49

28

4

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΟΥΤΗΣ

Π.Ο.ΑΡΤΑΣ

00:59:34

29

9

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ

Π.Ο.ΑΡΤΑΣ

00:59:34

30

7

ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ

0

01:00:00

31

8

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:00:04

32

10

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ

Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ

01:00:13

33

11

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:00:36

34

9

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:00:37

35

1

ΜΟΧΑΤΣΙ ΤΖΟΥΝΤΙΘ

0

01:00:42

36

10

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

0

01:01:00

37

10

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

01:01:01

38

11

ΜΗΝΑΣ ΑΣΠΡΟΜΜΑΤΗΣ

ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

01:01:12

39

12

ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

01:01:45

40

12

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:02:04

41

13

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

01:02:12

42

11

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:02:12

43

12

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:02:34

44

13

ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:03:15

45

14

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

ΚΙΛΚΙΣ

01:03:16

46

15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:03:20

47

5

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:03:21

48

13

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ

WIND RUNNING TEAM

01:03:25

49

14

ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΟΙΚΟΣ

ROAD RUNNERS ARNISSAS

01:03:46

50

2

ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:04:07

51

14

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΥ.ΔΡΟ.ΠΕ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

01:04:45

52

15

ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΡΑΚΙΝΑΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:04:50

53

15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:05:10

54

16

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:05:18

55

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:05:28

56

16

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:05:32

57

17

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:05:52

58

16

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:05:52

59

18

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:05:52

60

19

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:05:52

61

20

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

01:05:58

62

6

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:06:09

63

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:06:12

64

18

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:06:19

65

21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ

Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ

01:06:22

66

22

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:06:25

67

23

ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:06:47

68

18

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΓΚΑΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:06:53

69

24

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:06:53

70

19

ΠΑΝΟΣ ΚΑΖΑΚΟΣ

0

01:06:58

71

19

ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:07:01

72

1

ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ

ROAD RUNNERS ARNISSAS

01:07:08

73

20

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ

ROAD RUNNERS ARNISSAS

01:07:09

74

20

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΛΟΓΛΟΥ

ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ

01:07:16

75

25

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:07:24

76

21

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΟΥΚΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:07:28

77

21

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕΛΑΣ

0

01:07:57

78

2

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:08:02

79

22

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΟΥΛΑΣ

0

01:08:04

80

22

ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

01:08:14

81

23

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΕΝΟΣ

0

01:08:17

82

26

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

DRYMOS RUNNING TEAM

01:08:20

83

23

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:08:22

84

24

ΣΟΛΩΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:08:23

85

27

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΑΚΗΣ

0

01:08:25

86

25

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:08:26

87

26

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:08:28

88

24

ΜΙΧΑΗΛ ΣΗΦΑΚΗΣ

ΣΑΦΑΝΣ

01:08:48

89

25

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΑΡΗΣ

0

01:09:03

90

3

ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:09:14

91

28

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:09:34

92

29

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ

ΣΑΡΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑΣ

01:09:34

93

26

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΜΤΣΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:09:50

94

30

ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ

ΤΡΙΤΩΝ SCUBA DIVING

01:09:59

95

27

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:10:03

96

28

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΙΛΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:10:12

97

7

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΩΝΑΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:10:14

98

8

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:10:14

99

31

ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

01:10:34

100

29

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΚΑΡΑΖΕΕΦ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:10:38

101

3

ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:10:38

102

32

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:10:57

103

27

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:10:58

104

28

ΙΣΑΑΚ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ

0

01:11:11

105

29

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:11:34

106

4

ΛΙΝΤΙΤΑ ΧΟΚΙΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:11:48

107

33

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:11:53

108

4

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:11:59

109

30

ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΓΓΟΥ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:12:11

110

30

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:12:34

111

31

ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΓΙΑΣ

ROAD RUNNERS ARNISSAS

01:12:41

112

9

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΙΒΑΡΤΙΤΣΑΝΗΣ

0

01:12:50

113

32

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΛΙΑΚΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:12:55

114

34

ΑΚΗΣ ΜΙΜHΚΟΠΟΥΛΟΣ

0

01:13:25

115

35

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:13:38

116

31

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ

ΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ

01:13:49

117

36

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:13:49

118

37

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:13:53

119

38

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΚΙΛΚΙΣ

01:14:04

120

39

ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΙΟΥΤΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

01:14:05

121

40

ΣΥΜΕΩΝ ΚΟΣΜΙΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:14:08

122

33

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

01:14:15

123

2

ΣΟΦΙΑ ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ

Α.Ε. "ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ" ΒΕΡΟΙΑ RUNNING TEAM

01:14:30

124

41

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ

0

01:14:38

125

34

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

0

01:14:47

126

35

ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ

DRYMOS RUNNING TEAM

01:14:54

127

36

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:15:00

128

37

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΤΣΚΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:15:05

129

42

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:15:06

130

5

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

01:15:07

131

6

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΝΟΥ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:15:10

132

38

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΩΤΗΣ

0

01:15:10

133

32

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:15:15

134

33

ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΚΗΣ

ΛΑΜΨΗ

01:15:20

135

5

ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΙΛΙΝΗ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:15:24

136

34

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΙΝΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:15:27

137

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΛΗ

0

01:15:27

138

39

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ

WIND RUNNING TEAM

01:15:31

139

35

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:16:03

140

43

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΕΤΑΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:16:05

141

44

ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:16:05

142

40

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:16:37

143

6

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΒΟΛΟΥ

01:16:37

144

45

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΤΣΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:16:37

145

36

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ)

01:18:24

146

41

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:18:33

147

37

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΕΤΖΙΟΣ

ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

01:19:00

148

42

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΑΚΗΣ

0

01:19:01

149

43

ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

-

01:19:02

150

44

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

0

01:19:27

151

38

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΟΡΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:19:28

152

39

ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:19:29

153

46

ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:19:49

154

45

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ

0

01:20:10

155

7

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥΡΗ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:20:26

156

40

ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

0

01:20:44

157

10

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΛΕΣΧΗ ΕΦΕΔΡΩΝ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ

01:22:01

158

41

ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:22:17

159

46

ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΓΚΕΡΟΣ

ΛΑΜΨΗ

01:22:18

160

47

ΑΛΕΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:22:19

161

48

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ

ΛΑΜΨΗ

01:22:20

162

42

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ

-

01:23:20

163

47

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:23:24

164

48

ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΚΑΤΑΣ

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:23:25

165

49

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ

0

01:23:38

166

4

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΓΚΟΥΔΗ

0

01:23:38

167

50

ΝΑΟΥΜ ΜΟΥΚΑΣ

-

01:23:48

168

51

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ

-

01:24:02

169

52

ΛΑΖΑΡΟΣ ΡΕΠΠΑΣ

ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

01:24:09

170

53

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΟΥΜΠΟΣ

0

01:24:38

171

8

MΑΡΙΑ ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ

0

01:24:53

172

54

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

0

01:25:16

173

7

ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:25:21

174

49

ΖΗΣΗΣ ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

01:26:59

175

50

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

01:27:08

176

55

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:27:08

177

56

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΟΡΟΥΔΗΣ

DRYMOS RUNNING TEAM

01:27:53

178

11

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

01:27:55

179

57

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΚΙΛΙΓΚΑΣ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:27:59

180

58

ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΒΑΤΣΗΣ

0

01:28:06

181

43

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:28:32

182

51

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:28:33

183

8

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

01:28:35

184

52

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

01:29:44

185

44

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

01:30:29

186

5

ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΣΙΑΝΤΟΥ

0

01:31:43

187

59

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΔΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:32:03

188

9

ΕΛΕΝΗ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ»

01:32:10

189

9

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΨΗ

01:32:27

190

53

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

01:33:25

191

10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:34:49

192

12

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

0

01:36:21

193

10

ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΡΑ

Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ

01:38:05

194

45

ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

01:39:08

195

11

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ

Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

01:44:02

196

46

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ

ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

01:47:04

197

12

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ

ΠΕΝΤΕΛΑΣ

01:47:29

198

13

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΚΩΒΟΥ

0

01:47:29

199

11

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ

ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ

01:53:29

:

Σύλλογος Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας

  • Διεύθυνση: Μανουηλαντων 1
  • Τ.Κ: 50200 - Πτολεμαϊδα
  • Τηλ: 2463100344
  • Fax: 2463100344
  • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Τα γραφεία του Συλλόγου είναι ανοικτά κάθε Τρίτη από τις 19:00 - 21:00

Χορηγός Επικοινωνίας